Prečo ešte nespíte?

Deria

ides na to dobre, treba ho postupne zvykat.
letenky nepouzivam, moj pes je po mne, tiez sa boji.:) nastastie mi autom nevadi ani 1000km, radsej jazdim, nez lietam.

lost

hmm, nj, skusku chcem dat na den potom viac, a tak.. pomalsie nie tak narazovo :)
oni mi povedali, ze prvy den bol taky neisty a potom na druhy az do piateho bol OK :)
inac zavidim vamtie lacne letenky z DE :D tu vo WIEN je to draheee :D ale aspon je to blizsie :)

Deria

nakoniec budes ty ten, co to bude horsie zvladat:).... ak nebudes ovsem na dovolenke ale doma. na dovolenke je to ine, cas uteka racfac, si obklopeny novymi ludmi a zazitkami, takze na psa nemas cas mysliet. ak teraz nikam nejdes, nemusis ho tam hned na tyzden davat. lebo aj ked si kdekolvek super zvykne, vzdy to len nejako bez teba pretrpi, lebo musi. len tak na skusku je tyzden dlho!

lost

ale teraz by som aj skusil, dat ho na tyzden k ludom (psickari zdogfora, maju 2 bradacov, uz tam bol raz na 5 dni), a ja tyzden prec na dovolenke :D
len z dovodu, ze kto z nas to bude zvladat lepsie :D

Deria

myslim, ze ten pes to aj citi, ze tam nie je 2x vitany. a preto si tam tazko zvykne.no co uz, ved si poradis aj sam.

lost

aj cesty su zabavne :D kadych 50km niekto mimo cestu :D ci kamion, alebo osobne auto, skoda ze nemam fotak so sebou stale :D

Deria, nooo, ale to by sa najskor museli rodicia naucit, ako ho strazit :) mam strach ze to moze zle dopadnut, je to komplikovane s nimi :D nech im poviem nieviem kolko krat, tak by mu chceli dat kost z vyvaru, co je extremne nebezpecne.. a podobne veci :) isto by to prezil, ale tak co ja viem, mama si mysli ze je alergicka na psov (pudel ma byt hypo, lenze moze byt, ale podla mna to by sa uz zadusila, ak by to bolo pravda, podla mna je len hypochonder :) plus ak su dlho v praci/v skole, to je nahovno cele :D jedine ze psa so sebou, na take menej ako 5hodinovy let by som ho kludne zobral, lenze nemam ho zacipovaneho este..)

Deria

a najhorsie, ze ani na vianoce tu nebol sneh. aj som sa modlila, aby bol a nic.:(tak to tam teraz u vas musi byt kraaasneeee!

Deria

jeeeej, to by bolo pre mna, normalne vam zavidim tu fujavicu!! tu 1.x napadlo trochu snehu a idem sa od radosti zblaznit. urcite uz za 2-3 dni nebude zas nic.:(