Prečo ešte nespíte?

lost

no hej, ale to by si musela stihnut do cca 15 minut, lebo za taky cas pride tie najposlednejsie na radu :D
inac je to strasne neprakticke, vyprazat takto "vo velkom" :D
ale este nepraktickejsie je "v malom" cize 1 hlavu :D
som myslel ze 3 je idealne.. 1 je istotne malo, 4 zase usrcite vela, 2.. hm no nabuduce skusim 2 :D
no to je jedno :D
inac otvorim okno, mozno to bude citit potom, takze vies kam ist, za smradom vyprazania karfiolu :D :D

lost

neni problem, mam este 3 hlavy, pozyvam kazdeho kto toto cita :D

len napiste objednavku, ci lahko vyprazit, stredne, ci preprazit :)

lost

no mna tiez zaujima, co na tom ludia vidia alebo co im na tom chuti :D
nepoviem ak je to nejaka super unikatna tekutina ktora ma hodnotu maleh orodinneho auta za jedinu flasu v pripade nejakej navstevy a ziskania si imaginarnych bodov ze si tak hostitel ceni hosta :D
ale inak, hmm, netusim :)

PS: alkohol zabije viac ludi ako vsetky, makke a tvrde a akekolvek medzitym, drogy dohromady. Ba ani AIDS, tuberkoloza sa na toto nechyta. Ani vytrznost/nasilie.

ojka, a ani rychla jazda nezabija tak vela :P

Ale paradoxne, jedlo zabija viac ako Alkohol :D (ehm, idem si vyprazit karfiol radsej.)

ojka

zdravíčko
prečo ma to tu na pár dní nechcelo pustiť? vraj nebezpečný obsah stránky... hmmm, sa mi to nedalo žiadno obísť /-:
eeej, lost, tak ten losos vyzerá úžasne aj s celou tou oblohou.... asi som dostala hlad :D ja som práve dojedla cestoviny so zeleninou a nivou (:
hmmmm, to som inak jediná baba, ktorá nemá rada pivo? teda no, nie jediná, ale strašne veľa žien v mojom okolí ho ma rado....