Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

macca ((:
my sa tu vždy tak úprimne zo srdca vyžalujeme d-: radi :D hádam veľa práce s nami nemáš....
lost, jo, ked som zavrela stránku, alebo bola dlhšie preč od PC, hoci bol zapnutý, tak ma automaticky odhlásilo....
preto mi vadilo, že naša tema sa uzamkla, a mohli prispievať len legistrovaní užívatelia,.... lebo som sa musela potom vždy nanovo prihlasovať,... dosť otravné, vám poviem (((-:
Inka, vonku aký krásny slniečkovský, i ked už o čosi chladnejší pravý jesenný deň, čo dnes plánujete ešte stvárať? (:

lost

Mne sa paci ta ikona tema kam so mprispel :D
minule som musel na to psravit 2 kliky
a teraz len 1 :D
jednoduchsie to uz byt nemoze :))

I KEEEEEEEEED

moze :)

napr ze by bol zoznam tem niekde vpravo/vlavo :D

ale to by bolo uz inak hardcore customizovane forum pre castych prispievovacov :D

lost

aaa, aka novinka od nich :)
perfektne :)
zase nekslamali :))

ojka inac, ten bod 1. to si mala taky problem predtym? ja som mal zaskrtnute "pamataj si ma" ci take nieco, "automaticke prihlasenie" sa to mozno volalo a drzalo to velmi dlho, teda ak clovek pride raz za 14 dni ci tak nejak...

ojka

oceňujem pár nových vecí na tejto vynovenej stránke :D
1.) neodhlási ma to, keď vypnem stránku, to znamená, že sa nemusím tak často prihlasovať, keď si otvorím našu tému :D
2.) oceňujem, že sa môžem preklikať rýchlo na hocijakú stranu v tejto téme, bolo až nezvykom za akú krátku domu som sa dostala uplne na začiatok tejto témy k prvým príspevkom. Milé takto zaspomínať (:

lost

dakujem ti moj anjel strazny :D (dvakrat)
este nech ma ochrani pred pohladnimacmi od dialnicnej policie a budem na neho velmi pysny :D
ach, milujem tento svet :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.