Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

embryo

ojka: naposledy som hazdal dalsi sen do kufra... vsetko po com tuzim si pisem na farebne, vonave papieriky, ktore potom davam do veeelkeho kufra pri posteli, nasledne ked nieco splnim, tak ich odtial vylovim a zahodim... vcera som musel kupovat druhy kufor na sny :-)

KAUZA PONOZKY

ojka: ja poznam aj tie spinave, smradlave, derave a tenucke... fascinujuce, kolko privlastkov moze mat par ponoziek :-)

vies udrzat tajomstvo? v noci spavam zasadne bez ponoziek, Sloboda zhodnotila, ze je cas na zmenu a uz ich ma natiahnute :-)

"v mojom pripade rozmyslas ako to mas chapat" mam brat ako urazku?!?! :-)

Slobodna: *cistych ponozkach! :-)

nepacia sa ti moje trojzmyselne slovne spojenia? :-(

zuuuz

no ojka ani ja neverim :) ...neviem ani ako zrazu mi vyskocila tato stranka a napadlo ma ako sme si tu pisavali :) juuuj to je ale davno:) kolko veci sa odvtedy pomenilo...ako sa mas? :) chodievala si sem po cely ten cas? :)
a co ostatni? :) Denz, Bingham, Leila...ukazali sa tu obcas? :) ako sa im dari? :)

ojka

embryo, ponožky sú čistučké, voňavučké, hrubé a dobre sa v nich zaspáva..... to si ja predstavujem pod pojmom "noc v mojich ponožkách".... ale v tvojom prípade rozmýšľam tiež, že ako to chápať.... aké máš ty ponožky v noci? d:

ojka

maoam, no však ja mám niekedy pocit, že tam aj patrím, resp. sa tam čoskoro dostanem :-)))))
život ide, nezastavuje, nespomaľuje... ba priam sa mi zdá, že zrýchľuje..... sem tam by som potrebovala asi vypnúť a nič neriešiť. Mať v hlave všeličo okrem problémov atď.
Ale inak sa teším napr. že sa už ochladzuje.... teším sa na zimu a taký ten štipľavý vzduch :)
a čo ty?
embryo, a aký sen si si splnil naposledy?

embryo

Maoam: zdravim! :-)

Slobodna: plnia sa rovnako ako cez den, je tam vsak jeden zasadny rozdiel, vsade je tma... noc v mojich ponozkach by si nechcela zazit... :-)

ojka

martin, ja si tú píšem samučká už pár mesiacov, a kopec ľudí pokojne spáva, takže to nevadí :)
ale potešilo, veľmi :))
embryo, nááááhodou, ja si vychutnávam život i počas spánku, slastný pocit,.... teda, keď sa človeku podarí zaspať a nie je ráno limitovaný budíčkoom :)