Prečo ešte nespíte?

iskierka

shy- 18:01 :DD
sa mi páčiš, páčiš :D
ja si netrúfam odhadnúť náklady na stravovanie, tam ide z mojej strany najviac, lebo celkom rada kuchtim, hlavne teraz cez prazdniny.

lleilla

nooo, to sa aj mne minalo,kym ma zivili rodicia- potom pozdejsie sa clovek zbada, ale tak za 8 rokov som sa uz vycvicila aj ja a nijak sa neobmedzujem, viem, co si mozem dovolit a nemam pocit, ze by som sa o cokolvek obmedzovala a samozrejme, som zenska, obcas aj "zhresim", ked sa niecomu neda odolat a urobim si radost ;o)

Maoam

lleilla: tiez tak robim :D

presne, tie somariny stoja najviac

to sa nezda, ale tam dve eura, tem euro, tam tri a nic z toho (okrem kil naviac a pokazenych zubov a travenia) a za tie peniaze clovek urobi poriadny nakup zakladnych potravin a moze ist aj na ovo-zelo trh..

Maoam

shy: :DD

no to poznam, kedysi som ako sprosta minala na oblecenie (ked som bola 20+), teraz? striehnem na akcie ako dabel :D, teraz som kupovala rifle, striehla som polroka (!), dostala znackove za taky peniaz, ze som sa tyzden vytesovala :DDD

no rokmi clovek mudrie a nauci sa lepsie narabat s prachmi

lleilla

neboj, pojeme, teda aspon ja, len ako som uz pisala, u mna je to o pravidelnosti 5 krat denne strava a potom nevymyslam a nevytahujem tie hluposti, ze nieco by som si dala, plus ja fungujem, ze velky nakup(ryza,ovs. vlocky, cestoviny, zemiaky, maso, ryby - to kupujem aj do zasoby-ja nazyvam "skreckovanim") si robim raz mesacne, a potom dokupujem uz len aktualne cerstve veci, co potrebujem - rozhodne nie som kazdy den v obchode

shy

No momentálne ja toho teraz vela nepojem, keď mám aj málo pohybu ale zasa nekupujem hovadiny, tak sa dá celkom pekne ušetriť a aj sa normálne najem ;)

Maoam

ale aj tak, hoci na slovenske pomery, ale 50e/mes. nie je dako malo na babu? vsak to je 12,5e tyzdenne, to asi vela toho nepojete? :DDD

Maoam

lleilla, to je aj tu tak, zakladne potraviny nestoja vela ale tie hovadiny okolo toho, co ludia kupuju..

ked si varis cerstvo doma, to je najlepsie (a najzdravsie)