Prečo ešte nespíte?

slnecnica

A dnes boli zlatí, ráno som im napustila vodu do detskej vaničky, cez deň sa im ohriala a keď som prišla az roboty, už čakali nastúpení na kúpanie:-) Ale akonáhle vidia hadicu, utekajúúú:-)

slnecnica

U nás na dvore je to úplné psycho:-) Včera, keď som prišla z víkendu domov, mierna spúšť-tomu najmenšiemu rozobrali strechu z búdy, neviem či chceli vyrobiť terasu alebo kabrio...:-)

slnecnica

Môj vačší, polovnícky, by schoval chvost medzi nohy a zdrhal:-) A menší, skákací by sa postavil za mňa a vyštekoval. A tretí, najstarší, najmúdrejší, kluďas by to ručne-stručne vybavil:-)

lost

inac naozaj, to by som nikdy neuveril, ale aj takyto krpec dokaze byt strazca :)

hlavne v sobotu v noci, ked susedia idu domov o 03 rano, tak ma zobudi ze "hej! nieco sa tam deje!!! pocuvaj! co to je??" a ja mu len poviem " to nic, to len sused" a on potom kapanek polavi, ale stale je v strehu, ale uz aspon nevydava tie zvuky "pokus o stekanie" :))

a v noci, takto niekedy sa zlakne a zdrhne :D (dost blbe, lebo mi takto vcera vybehol na cestu, lebo sa zlakol nejakeho dvoroveho psa, hmm mal som chut tomu psovi jednu tresknut s voditkom po hlave :) ) ale neslo auto.. priserne rychla udalost ...

ale nekedy aj ked vidi nejakeho cloveka / psa / vetrom fukany sacok, tak zacina pozorniet a snazi sa stekat :)

cize hej, mozno by fakt ochranil :) neviem, mozno by ale zdrhol :D ale to je fuk :) aspon by prezil, sikovny je :)

lost

iskierka

ale nieee, nebojim :)

TT zas nie je az taka zla oblast a osobne by som nemal stach ist nikam :P a nech si skusia :P bude sranda aspon :D

v nedelu vecer bolo menej ozranov :) a aj keby, maju problem s priestorovou orientaciou :)

mne sa praveze paci ist oproti takym skupinkam tazko identifikovatlenych ludi :P je to ako vo filme :D a vsimol som si, ze ak takto casto cez ne prejdes (normalne ze medzi nich, nie vela nich, skrz ich x-clennu skupinku, nadrzovku), tak ta zacnu respektovat :D a normalne ako keby maju strach.. divne.. ale tak casto vencim psa v netradicne hodiny :)