Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Je to jeho koníček, lezie aj po skalách a stenách, ale na to ma zatial nenahovorí, mám sa príliš rada:-)
Mám 25:-) Hm, každý mi vraví aká som rozumná, to život ma naučil:-)
Koláč chutil, aspoň drahý mi tak povedal, možno ho drbla do koša:-)
Lost, ty si šiel peši do Ba či čo?:-)

lost

genialna klima bola vtedy.. proste idealna teplota, bezvetrie, tichucko, nikto nikde.. mohol som sa nahlas so psom rozpravat :D

perfektne, ale...

chyba uz nejaky dazd :) extremne sucho je a prasno, mal som take "predysne" botasky a ked som prisiel domov, mal som cierne nohy :) a to som mal aj ponozky.. cize ak sa prach takto dostal cez toto vsetko, boty mozem rovno hodit do kosa :D

ale to sme isli cez pole.. polne cesty,lesne cesty, kolajnice (takmer pokuta :D boli zhovievavi.., potom aj obchvat a centrum, vsetko krasa o takom case :) )

dnes len 1/2 toho, lebo uz mam nabeh na svalovicu :D a nechcem dostat nejaky pluzgier ci nieco :)

iskierka

ale ale, ty taky spolocensky tvor? :) no pekne, parada, tak potom ste s frajerom riadne akcna dvojka
kolko mas vlastne rokov? ja som si myslela ze ty si 30+ ale asi nie :D posobis tak rozumne :)
a inak svokre kolac chutil nakoniec? nieco som tu nedavno zazrela :)
hej hej, posledne prazdniny mam k dispozicii

slnecnica

Aj ja:-) Som musela dopúštať vodu, lebo už začínala vrieť:-)
Ja som pod stanom snáď každý víkend, frajer ma naháňa po kopcoch, horách, jazerách, skalách...
Pre mňa sa už festivalová sezóna skončila, sťahujem sa do klubov:-)
Ty si vlastne užívaš posledné prázdniny, čo?:-)

iskierka

eej, bazen, pred pol hodkou som z neho vysla...paradicka take nocne kupanie, slnko nesvieti, nic nepecie :)
tak potom ber dovolenku a rovno do stanu, nejake festy sa este budu konat toto leto?

iskierka

jasne, pozname to "raz za cas" :) s jedlom rastie chut, ale kedysi som nebola taka pazrava...
10 km vencenie? a ten tvoj maly stupel to zvladol v tom horku?
slnecnica, aa ved ty si letny typek, ty taketo "zdochynajuce" horucavy mozes, ci? :)

lost

ale co :D

ved to je len raz za cas :P

osobne som ich nemal roky :)

a vcera som si dal asi 1/2 kila sladkosti :D

tak som to vykompenzoval 10 km vencenim :P

zijeme len raz :)