Prečo ešte nespíte?

123nezufaj

ojka ta Tvoja nespavost stale pretrvava? Kvoli nej tato tema nikdy nezanikne :D
Kolko si tych oveciek napocitala?

lost

ojka

hej pokuta davno nebola :P

ale vidis, zijem :D

naposledy bola taka epicka pokuta, za 50 eur :) to ked som sa ponahlal pre auto :D policajti sa len smiali, ze aky buran, co uz..

ale inac, tak ono to nie je rychla jazda :P ale len presuvanie z bodu A do bodu B netradicnou rychlostou "v" :)

nechcem stravit cely zivot v aute :) ale tak, aj keby bola u nas neobmedzena, nemozem tak jazdit vzdy, nemozem tankovat 2x denne plnu nadrz :)

ked uz rychlo, tak len na chvilku :D

ale to som zvedavy, kolko pohladnic mi uz ide postou, prichadza, je na ceste :D

pretoze ked som robil tie blbosti na D1, udajne tam boli radary :D a tak uplne som ich ignoroval.. nepamatam si, ci som presiel aj s tym TN ale ak ano tak co uz, budem mat krasnu rekordnu foto :P aspon uvidim, ako presny radar maju :D

zatial co som to porovnaval, maju tam cca 5kmh odchylku pri 150kmh.. ked uz dostavam pokuty, aspon sa ucim :P

ach ale to je taka blbost, ze rychlost :) rychlost je irelevantna, dolezitejsia je pozornost a v neposlenom rade stastie.. najkritickejsiu situaciu som mal v meste a v legalnej MPR rychlosti, ked som takmer nedorbzdil, lebo auto stalo tesne za rohom, a jasom mal cca 50kmh a ani sporove brzdy nestacili.. to bolo fakt na centimetre :) tak hold, musim ist 40kmh :D a potom nastane presne taka ista situacia a potom musim 30kmh a potom zase a apot om20kmh a potom rovno tlacit auto :P

ale zase az taky blbec hadam nie som :P nechcem zit s pocitom, ze som niekoho zabil ;)

lost

123nezufaj

no ak ides takou "vmax" tak ma radar u prdele ;) lebo by si sa mozno dostal na titulku :D v norsku napr do basy na nejaky cas :)

ale to som bol v zakrute, bol som tak 98% Vmax a nie a nie dosiahnut Vmax :D nebol priestor, lebo sa mi tam dodavka v cca 3x mensej rychlosti votrela do laveho pruhu :) a obehol som asi 7 kamionov vedla ..

tj. len som dufal, ze sa mi nikto neposunie do mojho pruhu, kto by mohol byt medzi kamionmi, lebo oni mali medzi sebou cca 100 metrov priestor a moja brzdna draha by bola cca 300m ;) na jeho rychlost.. takze to bola ruska ruleta :) preto nerad jazdim u nas rychlo..

v nemecku pohoda :) tam neni problem ist Vmax niekolko desiatok KM bez prestavky :D ale ono to aj tak po 5 minutach unudi.. a cestovat 5 hodin pre 5 minut zabavy je nic moc :))

ojka

nezúfaj, možno spomínať nechcem (;
no a čo sa školy týka, to hej, to si fotky rada pozriem, zasmejem, pekné časy (: ľudia zo školy mi chýbajú už i teraz (;
ale však jednodňové výletiky sú tiež fajn, v takých sa ja vyžívam, super (;
ehm, slniečko/neslniečko d-: ja mám rada i slniečkovské i menej teplejšie počasie, ja som taký chameleon, prispôsobivý :D
lost, a čo je na stredozemí zlé? no dobre, možno to je len v mojej povahe, že ja si všade nájdem niečo, čo sa mi páči (-:O
lost, teba inak ešte stále neprešla ta prirýchla jazda po cestách? pokuta už asi dávno nebola, že? :D

ojka

och, tak toto človeka naštve, práve mi nabehla časová os na FB,... a taaaaaaaaak som sa tomu bránila, zubami nechtami....