Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Dnes som niekde čítala, že sa blíži potravinová kríza. Videla som len letmo nadpis, článok sa prečítať nestihla. Takže možno odtiaľ vietor fúka Maoam

lost

ozaj Maoam, kolko stoji 1 konzerva tuniaka v DE? :)

myslim taku tu 190-200gramovu, cista hmotnost masa/tuniaka tam je okolo 140g tusim..

u nas to stoji okolo 2eur asi mozno 2,5 neviem.. musim to pozriet..

v AT stoji 1,89eur a teraz bolo v akcii za 1,39eur.. to je cca 10eur/kg v akcii

lost

zvlastne..
a ani v minulosti nespominali nic, ked isli hore ceny?

osobne spravy vobec nesledujem, cize nemam tusenie ci u nas nieco hovoria alebo tak.

ono ked to pisu/hovoria v mediach, tak je uz neskoro :) ale ci informuju ludi, alebo nie, mozno nechcu sposobit paniku

inac nezavidim nemecku, musi doplacat na obeznych lenochov.. (grekov, spanielov..)

123nezufaj

ahoj ojik som robil poriadky v PC a som natrafil na dokument wordovsky :D a tam je ulozena nasa hra ked sme este daaavno hrali tu slovnu hracku :D
Tak som si tu na Vas spomenul a povedal som si, ze reku pozdravim Vas :D
Prazdninujem docela nudne. V podstate to pre mna uz ani nie su prazdniny, vlastne uz ani pre Teba :D

Maoam

Lost: ti magori nam pomaly ale isto vsade dvihaju ceny, dnes som si vsimla, ze moje oblubene kakao NENAPADNE zdrazelo zo dna na den o 30c, spominane citrony o 60c tiez len tak, kopa inych veci...nechapem...no na tu el. energiu sa veru 'tesim*

ojka

ooooo, tak toto už hej, toto mi je veľmi veľmi veľmi milé prekvapenie (((-:
nezúfaj vitaj (:
nože prezraď, ako "prázdninuješ"? (;