Prečo ešte nespíte?

Slobodna

Akože nie embryo? Ukázal si mi Amsterdam, Brugy, západné Tatry, zlákal na pivko a belgickú čoko, veľkodušne prenechal svoje teplučké ponožky :) Už viac sa ani poznať snád nedá :)

embryo

vankuse s paplon ma v nej vzdy bez odvravania pockaju... obcas ma dokonca pride pozriet aj prilis hlucne ticho, nemozes sa do nej tesit viac ako ja... to je nemozne :-)

pockam si! predsa nebudem kupovat nebo v plnej cene, az tak dobre sa este nepozname :-)

Slobodna

No záleží od toho embryo, čo ťa v tej posteli čaká :)
Nemyslím si, že sa do nej tešíš viac ako ja :)
Ale aký si ty žujo, si počkáš na akciu?? :D

embryo

ked mi tak pekne dakujes za poniny, nabuduce ti aj nebo kupim, ak bude v akcii :-))

ja spim malo, ale o to radsej... dovolim si tvrdit, ze sa do postele tesim viacej ako ty! ;-)

Slobodna

Veď vieš embryo, že tvoje "3D" slovné spojenia ma fascinujú :)
A dík za ponožky, vieš, že mám vždy studené labky :)

Inak ja spím veľa a rada. Nemyslím si, že spánok je mrhanie životom - snívanie je krásne - je to niečo podobné ako tvoj kufor na sny, len ja si to nosím v hlavičke :)

embryo

ojka: naposledy som hazdal dalsi sen do kufra... vsetko po com tuzim si pisem na farebne, vonave papieriky, ktore potom davam do veeelkeho kufra pri posteli, nasledne ked nieco splnim, tak ich odtial vylovim a zahodim... vcera som musel kupovat druhy kufor na sny :-)

KAUZA PONOZKY

ojka: ja poznam aj tie spinave, smradlave, derave a tenucke... fascinujuce, kolko privlastkov moze mat par ponoziek :-)

vies udrzat tajomstvo? v noci spavam zasadne bez ponoziek, Sloboda zhodnotila, ze je cas na zmenu a uz ich ma natiahnute :-)

"v mojom pripade rozmyslas ako to mas chapat" mam brat ako urazku?!?! :-)

Slobodna: *cistych ponozkach! :-)

nepacia sa ti moje trojzmyselne slovne spojenia? :-(

zuuuz

no ojka ani ja neverim :) ...neviem ani ako zrazu mi vyskocila tato stranka a napadlo ma ako sme si tu pisavali :) juuuj to je ale davno:) kolko veci sa odvtedy pomenilo...ako sa mas? :) chodievala si sem po cely ten cas? :)
a co ostatni? :) Denz, Bingham, Leila...ukazali sa tu obcas? :) ako sa im dari? :)

ojka

embryo, ponožky sú čistučké, voňavučké, hrubé a dobre sa v nich zaspáva..... to si ja predstavujem pod pojmom "noc v mojich ponožkách".... ale v tvojom prípade rozmýšľam tiež, že ako to chápať.... aké máš ty ponožky v noci? d: