Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

slnečnica, eeej, tak to vám bude dobre, dúfam, že vám vydrží počasie, lebo u nás už na víkend hláasia burky a prehánky,... ale tak to počasie sa často mení... ty musíš byť inak už riadne vyopaľovaná, však ty chytáš bronz podchvíľkou, či?
no a moje "plány" na víkend? nič špeci, len v nedeľu príde zas ten deň, ked sa pôjdem pozrieť, čo "nového" v BA, prááááca volaaaaa. Treba potom zbaliť caky-paky z intraku a nasačkovať sa už so všetkým domov.
inko, dobre vieš, že ja som si toto leto tiež uuuuuuplne ale uuuuuuplne inak predstavovala. Čo som si naplánovala, všetko padlo, takže ja už neplánujem nič, len uvidím, čo deň prinesie...
dnes doobeda som sa bola do hory prejsť, vypustiť myšlienky, tak som aspoň zodva hríbiky našla (:
ale uvidíš, raz musí začať svitať aj na lepšie a pekné časy (;

slnecnica

Na 4 hodinky:-)) Plán už mám, ideme na vodu, plaviť sa, bivakovať, grilovať (sa). Takže fakt sa teším. A čo ty ojka?

ojka

hovadinky, ktoré ale trošku pobavia (:
slnečnica, fíha, to ideš na 2 hodinky do práce či jak? ale super, aspoň si viac užiješ voľna, už máš nejaké plány? (:

slnecnica

fejsbúkové hovadinky:-)
Zajtra som len chvíľu v práci a hurá predĺžený víkend, hurá teplo, hurá voda

ojka

fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net
slnečnica, ooooo, 10 rokov, tak to je slušný čas, to si ho musela dobre híčkať, ten NB. Tak Libuške prajem, nech aj ona s tebou prežije toľko veľa krásnych rokov (:
lost, no ale zasa na druhej strane, aj keby som si NB sama kupila, tiež by som si ho riadne "híčkala", lebo by som si inak, do blbých nadávala... (:

slnecnica

Samozrejme, že má meno:-) Libuška, pretože ho mám od pondelka, tak aby hneď mohol osláviť meniny
Starý NB som mala 10 rokov a kupovala som ho už používaný, tak mal o kúsok viac. Fakt som ho využila a uznajte, že už si zaslúžil pobrať sa na odpočinok. Ale asi bude pracovať aj na dôchodku, dám ho trocha zwellnesovať a môže slúžiť ako záložný. A tiež bol Lenovo/IBM. Teraz mám HP a myslím, že budeme kamoši

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.