Prečo ešte nespíte?

iskierka

ja nemam rad volno z dovodu, ze nikto nerobi (napr banky cez vikend !!! :P :P :P )
lost omyl, na pohovore v nemenovanej banke sa ma pytali ako som na tom s casom a ci viem byt k dispozicii aj cez vikendy, pretoze niekedy sa to nakopi:) jasne, ty ako klient mas vtedy smolu, ale ja ako zamestnanec svoje veci musim odmakat aj cez vikend..cize je to taka polovicna pravda co si napisal

lost

ojka, ale to su perfektne obrazky :)

proste nieco ako dobry vtip, len to netreba citat (alebo lepsie raz vidiet ako stokrat pocut :) )

plus, niektore vtipne fotky sa nedaju slovami opisat :)

a nakoniec !!!

SMIECH JE LIEK ZADARMO :D

lost

iskierka

ja nemam rad volno z dovodu, ze nikto nerobi (napr banky cez vikend !!! :P :P :P ) no a potom. ze. tazko sa ... znovu... rozbieha v praci :D

slnecnica

Víkend sa nekoná, asi som sa moc tešila, takže stále sedím v práci a ani domov sa mi nechce ísť. Keby som nemala ten obrovský batoh, šla bu som sa túlať do mesta.

ojka

inko, pozor, lebo sa z teba stane workoholička.... sem tam treba i vypnúť, "nič" nerobiť (;
nooo, s dvoma dubáčikmi? musím im nájsť kamaratov, nasušia sa a bude do vianočnej kapustnice :D

iskierka

ojka, no ale vsak ja viem...len tie vztahy...
a asi som jeden z mala, co naozaj nema rad volno, leto, oddych... prazdniny boli pre mna vzdy ako za trest
a co ty s tymi dvomi dubakmi teraz budes:)

ojka

slnečnica, eeej, tak to vám bude dobre, dúfam, že vám vydrží počasie, lebo u nás už na víkend hláasia burky a prehánky,... ale tak to počasie sa často mení... ty musíš byť inak už riadne vyopaľovaná, však ty chytáš bronz podchvíľkou, či?
no a moje "plány" na víkend? nič špeci, len v nedeľu príde zas ten deň, ked sa pôjdem pozrieť, čo "nového" v BA, prááááca volaaaaa. Treba potom zbaliť caky-paky z intraku a nasačkovať sa už so všetkým domov.
inko, dobre vieš, že ja som si toto leto tiež uuuuuuplne ale uuuuuuplne inak predstavovala. Čo som si naplánovala, všetko padlo, takže ja už neplánujem nič, len uvidím, čo deň prinesie...
dnes doobeda som sa bola do hory prejsť, vypustiť myšlienky, tak som aspoň zodva hríbiky našla (:
ale uvidíš, raz musí začať svitať aj na lepšie a pekné časy (;

slnecnica

Na 4 hodinky:-)) Plán už mám, ideme na vodu, plaviť sa, bivakovať, grilovať (sa). Takže fakt sa teším. A čo ty ojka?

ojka

hovadinky, ktoré ale trošku pobavia (:
slnečnica, fíha, to ideš na 2 hodinky do práce či jak? ale super, aspoň si viac užiješ voľna, už máš nejaké plány? (: