Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Po veľmi dlhej dobe dnes skončil obed,ktorý som varila v koši. Začínam byť hladná, čo je o takejto pokročilej hodine dosť zlé ;-) ale vidím to pizzovo alebo čínovo:-)

lost

no preco nie v BA? :)

drahe nehnutelnosti a aj tak tam nepracujem, resp nemam tam teraz pracu, pride mi to zybtocne tam chodit :)

ked uz tak, skor severjne od ba.. tam medzi D2 a rakuskom, nejaka dedina a bunker :P

idem teda pre kakao :D

zatim caute :)

Maoam

Lost, ja na teba fakt casto myslim, teda mam take momentky :D, dnes ked som sa hrabala v kartone s Nimm2 (kupovala som ich v discounte), tak som hned myslela, ze 'aa, Lost' :D, lebo minule sme sa o nich bavili. Lost, premysli si to s tym skorsim prestahovanim sa, vsak by si si o dva roky dlhsie uzival vsetky vyhody s AT spojene ;-)). A mas tam lepsi danovy zaklad, tusim do 8000e/rocne neplatis dane z prijmu.

Maoam

Lost, nechapem, preco este v AT nebyvas, alebo aspon v BA?

Lost, ja nemam rada slovo kakavko. Mne to znie tak infantilne :D. Kakao je lepsie :-)

lost

KAKAUKO :)
alebo KAKAVKO :P
ci aj KAKAFKO :D

no ale.. v TT nie preto, lebo tu je tovorene len do 12 00 :)

a blbe parkovanie

fakt radsej pojdme 50km a zaparkujem kludne, ako parkovat v centre TT :)

za 1. nechce sa mi hladat 1eurovku a pchat ho do automatu za to ze tam budem stat 10 minut.
(ani to nerobim, hold risk je zisk :P )

a za 2. neche sa mi startovat auto na 1,5km trip do mesta :) to je presne to co som pisal nedavno, ze na toto sa hodi Mofa !!! :D

no a do tretice - netusim ci to v TT maju a ku kakau potrebujem aj mlieko a to beriem len z AT :) cize defacto teraz ist do Ba mi je nanic :D

i ked musim overit stav chladnicky :)