Prečo ešte nespíte?

lost

iskierka

zaujimava metoda..

henta metoda co skusam ja, to je taka, ze sa uci nemcina z nemciny :) resp from scratch.. pomocou zvuku a obrazkov..

duolingo je velmi zaujimava metoda.. skusala si to uz ? naucit sa nejaky jazyk? :)

iskierka

ojka, regla som sa tam, ale ja som si chcela oprášiť anglinu, lenže, ono je to iné v tom, že k dispozícii tam máš 4 jazyky Anglictinu, nemcinu, franc. a span.
kdezto jeden z tychto si nastavis ako zakladny, v ktorom budes mat zadania a druhy jazyk si vyberies ten ktory sa chces ucit...no a mne to nastavilo tak, ze anglictina bola povodny a ucit som sa mala nemecky, cize presne naopak..a opacne som to nastavit nevedela :D
a potom ma to prestalo bavit :D

ojka

inko, ja som o tom duolingu tiež ešte nepočula (: často to používaš?
lost, no vidíš, tak nejaké zaklady oprašíš a pôjde to (;

iskierka

lost, vygoogli si, je to jeden zo sposobov ucenia sa cudzieho jazyka.. a vedlajsim efektom je to, ze sa tym zaroven prekladaju internetove stranky, ci take daco... a je to fajn hrava forma :) pozri si to
www.duolingo.com
precvicujes si tam dva jazyky zaroven
ojka no s kym asi, s kym asi :D

lost

iskierka

duolingo nie:) co to je? :)

skusam to cez program Roseta :D

ojka, AJ+NJ :)) NJ 6 rokov, ale :) to sme sa ucili,

s prizvukom na slovo UCILI SME SA :)

nie ucil som sa :D

ojka

inko, sa zaondievaš? nie je možné a s kým ? :DDDD (-:O
tak sa nezaondievaj a makaj (;
lost, ty si sa aké jazyky učil na ZŠ, SŠ? len angličtinu?

iskierka

lost ucis sa nemcinu? poznas tu srandu duolingo? :)
hej hej, cvicenia ms access, ojka mi poslala jeden subor tak sa idem nan vrhnut ale uz naozaj na sto percent, lebo zatial sa len zaondievam :D

lost

iskierka

MS access cvicenia myslis?

maoam, takze update:
v rakusku to co v nemecku stoji 1eur, tam to stalo 1,65eur (bruck) u nas 2eur..
zvysok je v AT podobne ako v DE ,tazko povedat, este to musim porovnat, ale co chcem povedat je toto:
pre psa konzvervy su o 40-50% lacnejsie !!!!!!

teda v porovnani s Pet center s.r.o. co mam tu pod oknami..

v AT stoji 1 konzerva (150gramov) 0,79eur a u nas 1,49eur.

ono o tomto pet center som uz pocul ze su odrbavaci a maju extremne nezmyselnu marzu (byvali zamestnanec mi to hovoril)

takze uz aj moj pes migroval do AT :P :)))

idem sa ucit nemcinu :)

ojka

rozprávalo sa len o tom mojom projekte a o jeho prínosoch (: otázky sa neťahali...
och, neviem, či tú obalku nedám potom radšej niekomu inému otvoriť... d-:

iskierka

najdlhšia bude ta pol minuta, ked budes otvarat obalku s vysledkom :D
a na tej ustnej skuske si si tahala nejale otazky? alebo si rozpravala o tom svojom pridelenom projekte?