Prečo ešte nespíte?

lleilla

Ojka, tak to gratulujem k ukonceniu studia a nech sa skoro najde vysnivana praca, co ta bude naplnovat...Ja uz tiez pomaly v cieli,sice s vyplazenym jazykom, ktory za sebou taham :P, ale este par noci s ponocovanim bude do uplneho finishu - a vraciam sa na SR...Lost zaujimave citat o tvojich pocitoch z CR ;)

lost

no toto, toto horko je nad moje fyzicke moznosti :D
zapnem dve klimy, pracku, umyvacku riadu, a potom klasika tv+pc+ntb a zopar drobnosti co stale bezia a hovorim si ze "hmm pekne pekne, drzi to" a potom po 5 minutach sa ocitnem o (nevieme kedy objavili elektricky prud) rokov dozadu..
a hlavny istic to nezvladol ach jaj :D

no a preco som poslal GPS do elektronickeho pekla? nasral ma :P slusne povedane.. a ja to beriem ako psychologicku terapiu, rozbijat veci ktore ma nastvu :)

len som bral brata niekam do uplneho orthodoxneho zapoadnuteho ceska (tam boli teda cesty.. asi 3,4metra siroke a to bola dvojprudovka lemovana 1meter hrubymi stromami a citil som sa tam ako v osemdesiatomdruhom (ani nie tretom) svete :D ale inac zaujimavy zazitok, skoda ze som nemal kameru na uchovanie spomienok :D

problem bol potom najst dialnicu, ale fakt som sa citil ako v nejakm 1970-80 :D uz som uvazoval ze sa pozrieme do Hostic, kde natacali slunce seno :D

ojka

lost, ty si šľahol GPS-ko o zem? :DDD čo do teba také jedy vošli? :D a odkiaľ si cestoval? (:
inak je dosť interesantné, ako odpočítavaš dni do konca prázdnin, keď ty už do školy nechodíš :D
lleilla, no to si mi moc o sebe za ten čas neprezradila (; čo je to striedavo slnečno polooblačno? inak, a čo práca?
nooo, ale tak ja s inko sa môžeme pochváliť akurat tým, že po úspešných štátniciach sme zatiaľ úspešne nezamestnané, takže tiež sa nás už prázdniny netýkajú d-: dnes som stihla ráno vybaviť už aj úrad práce.... nepáčia sa mi tie mesačné návštevy :D
joj, ale v noci takáááá krásna burka u nás bola.... skoro sa mi aj dobre spalo, ale fakt len skoro :D
inaaaaaaaaak, dnes je Svetový/medzinárodný deň bozkov.... čo s tým? ((-:
*-:

lleilla

lost pekne stresy robis skolopovinnym- ach prazdniny, to je co? Musim vygooglit :o). Dakujem Ojka, ja v pohode,striedavo slnecno polooblacno,ale prevazne spokojne- ja som skor zvedava na vas ;o)

lost

zajtra rano chcem, aby ma rano o 7:59 zobudil kurier :D

inac, 1 tyzden z prazdnit je uz prec :) uz len 1 mesaic a 3 tyzdne do skolskeho roka :P

lost

od dnes verim na karmu :)
pred 10 rokmi som dal bratovi NAOZAJ NEVEDOMKY namiesto sirupu 100% koncentrat octu z flase, nech sa napije na SMAD
a teraz im vybral OCTOVY CHIPS
a ja som to zistil az doma
resp
presne to iste co ja vtedy jemu
on teraz mne :D
ale po 8-10rokov
KARMA

lost

ked uz niekto cestuje, neradim vam uprostred nicoho rozbijat GPS o zem :)
totiz potom je cesta naspat celkom ako veeeeeelke bludisko :))
ale ten pocit stoji za to..

ojka

zdravíčko (:
no ja konečne doma ((-: na intraku tento týždeň netiekla teplá voda, a nešiel čiastočne pár dní net, žiadna klíma, takže luxusný pobyt v BA to bol :DDD
lost, a čo sa týka čokolád, tak na intraku mám asi 5-6 (neviem, odkiaľ sa mi tam nabrali) a všetky sú v chladničke :DD nie je šanca, aby prežili to horko ...
lleilla, ahoooooooooooooj, kuriatko, a tebe sa ako vodí? čo porábaš? hovor, píš, som veľmi rada, že si sa tu ukázala (:
to vieš, my sme tu s lostom a inko také stálice :DD stále tu parazitujeme :D
slnečnica a ty sa chystáš nebodaj na Pohodu? snáď to bude v pohode (: ja som tieto horúce dni od rána do večera skoro trávila v práci, tak ani moc pripečená nie som :D ale od dnes až do nedele mám voľno, prelžený víkendík, tak sa teším ((-: