Prečo ešte nespíte?

lost

to je v postate jedno, mozno mas predinstalovany internet explroer? alebo ak sa ti chce instalovat, tka udajne chrome je fajn :)

ale pre skusku by uplne stacil ten IE co ma v sebe windows..

Maoam

Lost, aj ked deaktivujem, co sa len da, nic to nepomaha. NO nic, budem sa musiet asi na niekoho obratit, myslim realne tu, kto sa na to kukne osobne :-/////////, mam nervy z toho, fakt.

Maoam

lost, kks, teraz som paralelne nechala bezat trapne video + som otvorila tuto stranku aby som ti napisala a CPU naskocilo na 100% :DDD to je psycho

idem kuknut tie tools

lost

ahaa, takze to vyzera na firefox..

mozon je potom problem v tom, ze mas nejaky plug in do firefoxu, ktory ti nieco brutalne zatazuje.. ale to len mozno..

ked ides vo firefoxe do Tools - Addons, tak tam mas vela veci?

Maoam

a ked kukam len video, tak 'firefox.exe' je na nizkych cislach, ale akonahle napr. otvorim paralelne nejaku stranku + sa prehrava video, tak okrem vysokych cisiel v tom 'plugin-container.exe' hned naskoci vysoke cislo vo 'firefox.exe' a uz zvuk taha a kokta to tam ako sproste v tom videu

lost

A pouzivas firefox ci nieco ine?

inac ci je to v grafike, no nevyznam sa ale mozne to je... nevies zistit aku znacku a typ grafickej tam mas ?

Maoam

neviem, ci som to urobila spravne, ale ked prehravam video, okamzite naskoci vysoke cislo ( 50-60) pri 'plugin-container.exe', co to je?