Prečo ešte nespíte?

lost

Hmm, a ked spustis spravcu systemu, ci ako sa vola, to je s tym CTRL + ALT + DEL staci tieto tri naraz jeden krat stlacit (nie viac aby nahodou sa neresetoval PC :) ) tak ti vybehne nieco ako "spravca uloh systemu windows" a tam mas aplikacie a procesy.. a v tych procesoch tam vidis kazdy proces kolko percent zerie a to je v stlpci "CPU" a je tam cislo napr ze 00 alebo 04 alebo 50 a to predstavuje na kolko % zatazuje dany program procesor.. ak prehravas video, nerobit tam nejaky program vysoke hodnoty? (povedzme 40-50 alebo 80-100, podla toho kolko jadrovy mas CPU/procesor), popripade aky je to proces a kolko kB vyuziva z pamate (to je hned vedla toho CPU)

Maoam

Lost, este mozno dolezite: video prehrava normalne, teda nikde to nehapruje, neskace, nevracia spät a pod., problem je vo zvuku.

Maoam

Lost, dakujem ti za tvoj cas. Tak po poriadku: robi to uplne od zaciatku, hned ako zapnem PC. To iste sa stane, ked resetnem, alebo po vypnuti nanovo startnem, absolutne ziadny rozdiel. Praveze na PC som nerobila NIC specialne, nic co by nejako zatazilo system, poviem ti to teraz na priklade, uplne staci, ze natukam pocas toho, ako bezi video cojaviem www.zdravie.sk :D a uz sa ozyva ozvena, alebo hocijaku inu stranku, jedno ci slovensku, nemecku, anglicku, jednoduchu alebo zlozitu, stranky otvara PC rychlo, urobila som poriadky v suboroch, vyhodila vsetko nepotrebne, odvtedy ide net ovela rychlejsie, ale tento problem s prehravanim videii, filmov, serii nechapem odkial vzisiel, kedy a preco. Ten Adobe Flash Player som si stiahla nanovo, dakujem, ale nic to nepomohlo, bohuzial :-//.
Mam starsiu graficku kartu, ktora by asi uz potrebovala vymenu, este mozem vyskusat to (lebo tento PC nie je laptop, o ktorom pisem, len aby si vedel), stary zasa nie je, ale daco sa tam pokazilo :-/.
No jedine, co pri tom prehravani je mozne urobit, ze nesmiem robit NIC okrem kukania videa :DD, vtedy to ide tak na 85-90%. Ale akonahle by som pocas bezania videa chcela len vyhladat nieco, alebo zadat do vyhladavaca nejake slovo, uz sa ozyva z videa ozvena :DD,alebo hlasy koktaju :DD. Cize cojaviem veta zo serie 'Tak jej to povedz' znie takto: 'Taaaak jeeeej ttttto povvvveeedzzzz'. Vies si to zhruba predstavit?
Neviem co sa stalo. Najprv som si myslela, ze je problem napr. s danou strankou, povedzme JOJ.sk, ale nie, robi to to iste na youtube aj vsade inde, cize problem JE v mojom PC, to je jasne, nie na tych strankach.
neviem, co teraz, ci vymenit graf. kartu, skusit, ci to pojde? alebo mas este iny napad?

Dakujem ti velmi moc!

lost

btw nie su to primitivne otazky, dnes je bezne ze sa zahadne vsetko kazi, niekedy aj ja mam nervy z toho :D

napada mi este ze, ked to nebude flash, mozno ovladace na graficku kartu.. popripade mozno to bude jednoduchsi problem a to ze sa prehliadac pokazi, aky pouzivas? firefox, internet explorer, chrome, alebo opera alebo nieco ine ?

napr mas moznost to skusit najskor v inom prehliadaci, skor nez ten flash preinstalujes?

a ozaj - ak sa ti to zacne natahovat, ako to opravis? (myslim ake docastne riesenie pouzivas, ci reset PC, alebo reset prehliadaca, alebo znovunacitanie stranky popriapde ine rieseine)

lost

Hmmm, no s tym som sa este nestretol ale nemas vytazeny PC? ked sa to deje len vtedy ked robis aj ine veci..

Ked nic nerobis, len pozeras ten youtube napr (alebo ine) tak je to UPLNE OK ?

Ak ano, tak aku stranku otvaras, ked ti to blbne? nejaku narocnu na PC?

No youtube je Flash, mozno on zblbol napriklad a teraz sa to kazi, mozes si to skusit preinstalovat.. tu je instalacka na stiahnutie: get.adobe.com

a robi to ihned ako zapnes PC, alebo az po case? (tj, ak resetujes Pc alebo normalne zapnes po vypnuti, zapnes si prehliadac yotuube pustis video, ide ok predpokladam (ak nie oprav ma) a potom zacnes surfovat, tak hned to zacne blbnut, alebo to zacne nahodne popripade po x-hodinach/minutach pouzivania?

a robi to s kazdou strankou? napr ak si nacitas cisto len Google (jedna z najjednoduchsich stranok, tak to blbne tiez?)

Maoam

Lost: potrebujem tvoju pomoc, ak by si mal cas a tip, bola by som ti velmi vdacna

mam problem s prehravanim videi na mojom PC, a konkretne, ked si pustim nejaky film/seriu z archivu, alebo hocijaky klip napr. na youtube, tak ked zaroven robim nieco ine, napr. otvorim nejaku webstranku, alebo surfujem len tak, tak je problem s videom a konkretne, zvuk natahuje, akoby 'ozvena', spomaluje sa to, natahuje sa to do dlzky, ked nerobim nic ine a bezi len video /film, tak to ako-tak ide

a teraz otazka: neviem, co sa stalo, lebo doteraz s tym nikdy nebol problem, neviem ci je problem s grafickou kartou alebo niecim inym, ci som nahodou nevymazala alebo nedeinstalovala nejaky program? prepac mi moje primitivne otazky, ale do Pc sa rozumiem 0,0

DAKUJEM TI za tip, neviem co mam s tym robit :-//

lost

ano ale este je ich tam kopec :D
len ma to stve ze 1 z nich nesvieti :)
to je take onicom menit 1 a potom o mesiac dalsiu a potom o mesaic dalsiu :D

nech vyhasnu vsetky naraz a potom vymenim vsetky naraz :D

aletoto je druha za dva roky, cize som zatial spokojny :)