Prečo ešte nespíte?

david_24

škoda, že sa nedá objednať aj menší počet kusov, lebo tých 35 je vážne veľa. Ten návrh je super, ked máš v elektronickej podobe, dá sa rozposlať mailom a ušetríš za poštovné. Mne sa ho podarilo ale zmazať:-(

ojka

oooo, david, vďaka za vyčerpávajúce informácie, pomohlo, vďaka.... keď prídem večerom z práce, tak si to kuknem, ten link, a uvidím, porovnám, poriešim,... to vieš, baba zo mňa nerozhodná, ešte stále neviem, či si to dám (((-:

david_24

ojka ďakujem, snáď tam nebudem krívať. Promočné ma vyšli 15,30eur spolu za 35ks(poslali 36) a 20 obálok(0.05 za jednu) a doprava dobierkou zo stránky francesca .sk . Vybral som si šablónu www.francesca.sk , objednal a do poznámky napísal text a požiadal ich o zaslanie návrhu na schválenie emailom. Poslali, schválil som a celé to trvalo od objednania, schválenia, až po doručenia 2 dni. Papier sa mi zdá takej priemernej kvality, ale čo sa týka dizajnu, tak majú najkrajšie. Ešte mi tam dali aj logo univerzity aj fskulty:-)))

ojka

David, no ty si riadny "šikuliačik", tak prajem veľmi veľmi veľmi skoré uzdravenie, nech si do tých promocii fit... ((-:
a máááám na teba veľmi silnú otázku, kde si si dával robiť promočné oznamká? a koľko? a za koľko dní ti ich urobili? lebo nemám ani šajnu, jak to funguje, a stále rozmýšľam, že či si ich dám spraviť...
a ešte ma zaujíma, že to ty si si spravil doma navrh v PC a podľa toho ti to oni urobili? či ako sa to? ((-: vysvetli mi to ako takému teliatku :DD vďaka :D

david_24

Ojka ty si blázon takto skoro vstávať! Neboj, to dáš(tie prijímačky). Hlavne sa tam veľa ľudí nehlási, takže bude veľmi nízka konkurencia:-) Ja som v štádiu rozhodovacom, čo sa práce týka
Tak ja už mám tiež zarezervovaný salónik v jednom hoteli a vyberal som promočné menu tiež podľa dezertu:-) Už aj oznámenia mi prišli, ale ešte som ich nerozposielal a babky na ne čakajúúúúú a furt mi kvôli tomu vyvolávajú:-)))
A musím sa pochváliť, bol som strašne šikovný, naháňal som sa vonku v šľapkách so psom a rozrezal som si nohu, to bolo krvi, som omdlel skoro. Dúfam, že na promócie budem fit.
Iskri na čo angličtina? Do roboty?

ojka

tééééda, také ticho tu je, ... čo súťažite o bobríka mlčanlivosti?
Krásne slniečkovské víkendové popoludnie prajem (:

ojka

ranečko, slniečko, vstávajte spachtoši...
ja mám už totálne prepínaky, bez budíka si len tak vstanem o pol šiestej, bez toho aby som musela....
no čo už, aspoň ten východ slnka stál za to ...
pekný deň vám prajem

ojka

ja som si myslela, že po štátniciach , ked už bude "svet gombička", tak budem už lepšie spávať.... nuž, človek je tvor omylný.... a ja tým pádom tiež...

lost

hahaha, vyborny obrazok :D

no uz aj u nas prestalo liat :) ale tesne pred tym ako som isiel von s bastienom zacalo :)

kym som dosiel dole, tak prestalo :)

no musim vstavat o 7 00 :D tabletky tabletky :) tak ak sa na to pozriem z tej svetlej stranky, mozno mi to napravi spanok a ten biorytmus ci co to je :D

dik teda :)

a

gn :)

ojka

oujeeeee, tak teda skoré uzdravenie prajem, nech ťa to čo najskôr prejde....
íííha, leje u vás? tu v BA je uplne jasná obloha... tak bru noc ti prajem, takto skoro
predčasne
uži si ten spánok
fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net