Prečo ešte nespíte?

ojka

david, vďaka, budem potrebovať ešte veľa síl a nervov ((-:
mňa tiež všetci odhovárali, teda väčšinou kamaratky doktorandky i spolužiačky.... čiže idem hlavou proti múru, uvidíme, či ma nakoniec zo/vyberú ....
hej, hej, budem musieť pracovať na mojej téme, potom písavať ešte nejaké články, a aj nejakých "štupľov" učiť, ešte len to bude kopec "srandy", uvidíme....
ale tak nepredbieham udadalosti, je to ešte ďaleko ((:
a ty čo teraz plánuješ? už zháňaš nejakú brigádu, prácu? plány na leto? (:

david_24

ojka u nás aj ten, kto chcel ísť na PhD, tak ho niektorí súčasní PhD študenti poodhovárali, že máme ísť radšej do Brna. Ale budem Ti držať palce! Tam musíš aj tu tému rozpracovať, čo? Aj mňa moja docka lámala, ale nakoniec som prišiel na to, že by to pre mňa nebola až tak dobrá voľba, lebo nie som rád stredobodom pozornosti a už vôbec nie, aby som 1(20)tim študentom niečo vysvetľoval...

ojka

konečne sobota, konečne doma, huraaaaaaaaa ((-:
ide sa upratovať (:
pekný deň vám prajem (;
a vy máte aké plány?

system

kto ma chce potesit a da mi hlas ?
www.facebook.com

myslim ze treba liknut na fb stranku fotlab a potom hlasovat za
fotky pri mene Kuban Syqwn :) (macky)
mozem vyhrat poukazku na tlac fotografii :)
kto ma cas vopred diky :) ak som porusil nejake pravidla alebo neviem co tak ma zmazte :D

ojka

david, neviem či idem d-: prihlášku som si dnes už podala, ostatné je v Božích rukách,... na začiatku leta by som mala mať prijímačky, tak som na to siiiiilno zvedavá ((-:
aaaaaach, ale už i len kvoli tomuto sa oplatí štátnicovať, dnes ma po 3 týždňoch tak krásne privítali, že mi až slzičky vyhŕkli ((-:O no a potom klasika, rozplakala som i maminu :D
ufff, ale viete na čo sa teším, dnes si konečne riadne pospím, žiadne štátnice, žiadne projekty, žiadna byrokracia, nič.... už len zajtra ten úrad práce :D

david_24

ojka ty ideš na PhD? waaaau. A to si sa kedy k tomu rozhodla? Ja som nakoniec ani spať nešiel a išiel som pred 6tou ešte do mojej starej práce dorobiť veci. Ale už som riadne unavený. skús Poštu na Poštovej, tam budú mať určite:-)
iskri newiem, mam tri alternatívy, ale kým sa rozhýbem, nebude mať možno voľno ani jedna:-) Zvažujem uzatvoriť jednu miestnosť v jednom malom hoteli, alebo reštiku, alebo takú kvázi jedáleň, čo je na vyššej úrovni. Ale strašne sa mi nechce tam chodiť, pýtať si, aké majú menu a tak. Hlavne neviem, koho pozvať a koho nie. Budú to platiť rodičia, tak nechcem, aby mali vysoké náklady, tak zvažujem, či mám pozvať aj kamošov, alebo len rodinu. Aj keď niektorí členovia rodiny mi nie sú tak blízky, ako niektorí kamaráti,...veď vieš a ty to kde chceš mať?

ojka

inko, nie, za promocie budem platiť prevodom z účtu. Ale ehm, potrebujem zaplatiť za prihlášku na 3.stupeň (-:O
U-čko inak majú, ale len to krátke, a ja som potrebovala dlhé (;

iskierka

ojka, chces platit za promocie? :D takze sa mam pripravit na to, ze zajtra tiez bude Ucko zhanat po vsetkych postach? ako to ze nemaju? :-O