Prečo ešte nespíte?

ojka

david, to vieš, niekomu sa nepáčili veci zo školičky, niekomu veci z freshu....
nieeeeeee, ja som výpalne ešte neplatila (ehm, teda DAR, či jak to v škole nazvali :D), ty už áno? (:
a ja som tiež ešte nepozerala, kde si dám robiť oznamenia, teda ak si vôbec dám d-: ty si si na Bc. dával? (:

david_24

A ešte by ste sem mohli dať link, kde si idete dať robiť promočné oznámenia. Veď už je 7mého:-(a ja som to ešte ani nepozeral

david_24

Aby sa nešmýkalo? Ok, tak sa podpíšem rovno na budovu, to myslím nezakázali:-)
Najlepšie z Fresh Lemonu bolo to hnilé putovné ovocie, čo sa kúpilo v nedeľu a ešte v piatok dávalo. A jedna docentka si vraj zlomila zub na štrúdle, kde bola kôstka, my sme v tej našej mali našťastie len vlas:-)
isk ty už motivačné listy píšeš? takto seriózne si hľadáš robotu? Ja som mal celkom dobrú brigádu, ale keď už nie som študent, tak už pre neho veľmi zaujímavý nie som, ale dohodil ma svojmu kamarátovi do firmy, tak sa musím rozhodnúť, či to beriem... Plat na absolventa dobrý, ale ešte som si chcel užiť prázdniny...
ojka aké papierovačky okolo školy? Výpalné za promócie si už zaplatila?

ojka

dobrá víla, nie, ešte nejaké papierovačky okolo školy vybavujem (;
ehm, ja a 10 kg navyše? nou problem :D ak máš fantáziu, bude i 10 navyše :D

dobra vila

Pre mna by bola cela ojka, keby mala o 10 kil viac :DDDDDD....akoze prekvapkoooo :))
Ale zas inko, ty si tiez prekvapko :D, predstavovala som si ta inak - drsnejsie a take ziena nezne z obrazkov kuka :D

ojka

do hrášku, jak ja nemám rada, uradovačky, papierovačky, vybavovačky, milion dokumentov, papierov a všade píšu niečo iné ....

lost

sa vela krat smejem, ako si veria ze "chytili sme vas" ale mam miliard chuti im povedat ze "len preto, lebo som sa nechal" ...

aspon je s nimi sranda, tych par eur za tu haluz/pokec stoji za to :)