Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

dobra vila

ojka, jaj a to s tou strednou skolou som sa pytala preto, lebo na FB som videla dievca (este pred statnicami, ale zabudla som ta na to spytat, vsak ledva som sem chodila). Moja sesternica studovala na VSE a mala na stranke prispevok, ktory jej tam dali a tomu cez priatelov som presla na dalsi a este o jedno, a tam ako prvy priatel vyskocilo dievca, ktore tiez studovalo VSE a volala sa ako ty. Este som rozmyslala, ze napisem tej babene, ze ojka, nie si to ty?? Ale potom som od toho upustila, bola by to privelka zhoda. Ale myslim, ze mala ZA strednu skolu ako ty, OA tusim.

dobra vila

prskavka, ty kreslis?:) Ja tak na urovni 6rocnej :D. Mama sa mi minule smiala, ked osm kreslila detom v skole, lebo veelmi chceli, nech im nakreslim, ze niektore kreslia lepsia ako ja...no fajne :-/ :D. Beztak som sa k tomu nemala, ale ked tie deti tak zobronili, tak som sa nejako pozviechala :D a veruze niektore kreslia skutocne velmi pekne, hmmm... Inko, ale ty zostavas v BA, nie? Neboj, tam si nieco chytro najdes :) alebo pod so mnou do skotska :D.
Ojka, tak tu motyku a zahradkarcenie si uzijes, lebo hlasia pekne pocasie :), teda na sobotu tusim dazd, ale fajne teplooo. A ty tiez zapustis korene do BA, ojka? Asi najskor hej ;)

iskierka

prave som dostala sprda od spoluziakov, ze jedina co viem malovat, som neprisla urobit na chodnik motiv :D
vila, som na tom podobne ako ty :) keby bola praca, tak by som skakala po plafon, teraz som iba o cosi menej bez zivota, nez pred statnicami :) ale zase, nebudme hned nedockavi, ved len teraz sme zostatnicovali...treba si v klidku pockat na svoju prilezitost :)

ojka

dobrá víla, ja by som bola tearz najradšej už doma a lietala po vonku, do záhradky, motyka do ruky, prechádzky a ide sa....
len tearz som ešte v BA, snáď len do zajtra, a ešte riešim nejaké povinnosti, tak viac-menej som zvretá medzi 4 stenami...
ale už sa teším domoooooooov ((-:
i keď v utorok večer nazad do BA, keďže som sa dlho neukázala v práci, a ehm, nejak ma tam už postrádajú(-:O

dobra vila

ojka-akurat PRESNE pisem kamoske, ze odkedy som zostatnicovala, neviem sa prebrat k zivotu. Pred statnicami som stale iba doma sedela na papiermi a teraz som na tom podobne, iba papiere nemam, haha...kazdy den nieco spravim-povysavam, pozehlim, vyperiem a podobne a potom dokopy nic, ani len von sa mi nechce...psikov vezmem stale na hodinku kazdy den a som ako knedla! Otapena a unavena...nviem si to vysvetlit, ale pomaly s amusim pozviechat naspat k zivotu ;)..o tom nevraviac, ze rano vobec neviem vstat...divne....od coho som taka vystavena?? Kamaratka zas pravy opak, odkedy zostatnicovala, je ako z povrazu pustena...no tak by to malo byt :)...a co ty, ojka? Tak v BA to budes mat asi akcnejsie, predpokladam, ze netravis vsetok cas zamknuta medzi 4 stenami intraku

ojka

dobrá vila, ooooukej, tak som na to zvedavá (: to vieš, sem tam trošku uletenosti nezaškodí ((-:
a čo inak teraz porábaš, ked máš toľko voľna? (;

dobra vila

Macca - hihi, ved my sme stale dobri, s vynimkou, ked nie ;) (ale nie, ziadne vynimky nie su, sme dobri vzdy). Uzi si potom dovolenku, snad ju budes travit niekde za hranicami.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.