Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

dobrá víla, chceš foto? čo si sa s koňom zrazila? alebo si niečo zlé popila? ((((((-: to čo sa stalo osudný večer a noc bude len medzi nami zúčastnenými :D och, ale tak som sa nasmiala, že som si myslela, že budem mať svalovicu na bruchu (((-:
SŠ som inak študovala v Žiline (: obchodnú,... prečo? (:

ojka

dobrá víla, jasné že si naša novinárka nádej (; joj, ale sama takto do sveta, ty máš ale riadnu guráž, držím ti tam potom moc moc moc silno palce (: hlavne aby tá rodinka bola potom v pohode...
ale inak už máme aj chodník popísaný, včera večerom sme to spáchali,.... och, no každopádne to bol zaujímavý večer i noc so všetkými okolnosťami ((-:

dobra vila

novinarska a medialna nadej, ja puknem :DDD. Prskavka, tieto tvoje hlasky mi veru velmi chybali! :(
Ja tam nemam ziadnu chut ist :D, ale som lamicka, lebo som si dala malo casu, tak uvidime, uvidime. A sama, samucka ako prstik.

iskierka

zmurk
Vila, do Skotska? pekne pekne, a sama ci este s niekym? nasa nova novinarska a medialna nadej...a takto nas opustas:)

dobra vila

ojka, u nas potom podaktorym asi tie nervy tak negradovali, ked to tak dokladne pred obedom do seba vsetko nahadzali :DD. Uz ste sa podpisovali aj na chodnik?
Ojka, noo, tentokrat sa zdrzim blizsich poznamok aj ja, skoda, ze je to verejne forum :P, inak by som ti porozpravala, ale takto zatial este nie.
A do Skotska sa mi veru VOBEC nechce, uz lutujem, ze som si podala ziadost tak skoro, mala som si dat, ze s terminom nastupu od septembra...inak au-pair, za suprovych 7300SK na mesiac, vueeej. Na ako dlho, uvidim...raz som to uz robila cez leto a bol to des, keby som to mala robit dlhsie, pracem sa naspat tak ci tak ;). No vela spravi prijemna rodina, ktora ta bude povazovat za clena rodina ci kamarata a nie za otroka ci dievca pre vsetko.

ojka

Tak keďže občerstvenie na bc. i dp. štáticiach som vybavovala ja, tak mi do remesla nik neskákal :D u nás sa práveže nik nemohol riadne jesť, kým nevedel výsledky zo štátnic, lebo to boli nervy.... ani desiaty sme nemali, to jednoducho nejde do človeka, pri toľkých stresoch....len sme si tekutiny doplnali, či už také alebo onaké, na to sa myslí stále :DD
dobrá víla, uau, a to o akú prácu si sa tu snažila? o čo sa jednalo? hmmmm, tak škotsko? sever ti učaroval? a tam by si čo robila? už tam máš niečo slúbené? alebo nejakých známych? na koľko sa tam chystáš? to bude veľký krok vycestovať.... ale tak aspoň si dobre pospíkuješ (;

dobra vila

Ojka, mali sme aj my, len niektori pazravci si dala aj za tych, ktori nemali.. Chapes, niekto zjedol 4/5 chlebickov, niekto 0, ako ja...haha...tiez ked som sa chcela ist poobede najest, uz tam nic nebolo ;). Organizatorky za vsetky drobne :D. Ale to je to najmenej...mna to teda netrapilo, mimo toho som mala vlastnu desiatu, ja na svoje brusko myslim :)) :D.
Ojka, no ja som sa snazila o jendu konkretnu pracu, ze ak nevyjde, tak dviham na cas kotvy, lenze som tak velmi dufala a nakoniec, nieze by to nevyslo, ale povedali mi, ze tieot zalezitosti budu riesit az od jula...noo skoda, lebo na 26.juna som si kupila letenku do skotska (kam mimochodom ist nechcem), ale kedykolvek by som sa vratila kvoli tomuto, ked ma treba!

ojka

oukej, neverila som tomu, že k tomu príde, ale je to tuuuuuu, ojka ide po dlhých týždňoch spať skôr ako po polnoci, ešte stíham :D
tak krásne sny vám prajem, ešte raz diky za držanie palcov a hurá zahrabať sa do perín
bru noc ((-:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.