Prečo ešte nespíte?

ojka

slnečnica, tak dobre to máš premyslené d-:
ja som zasa o ničom, ja ani tie slnečné okuliare nenosím :D doteraz nemám doma žiadne kupené :D

slnecnica

Nie som zlá:-)) Asi mi už odchádza zdravý rozum:-))
Maľuvávam sa podľa nálady, hlavne keď sa sama seba ráno zlaknem v zrkadle. V lete málokedy, využívam módu okuliarov cez pol ksichtu:-)

ojka

hmmm, rozmýšľam, čo som si zabudla ešte zbaliť, hmmmmmmmmmmmmmmm,......
no čo, hádam mam všetko (:
slnečnica nebuď zlá.... heh,... ty sa maľuvavaš? (:

ojka

slnečnica, spravím - budem plakať... nespravím - budem plakať,... tak to je jedno :D
ja tiež moc "slušne" často nechodievam, ale sem tam sa rada navlečiem do elegantnejšieho, podľa toho akú mám naladu ((: s tým ja problém nemám, moc trpieť nebudem ((:

slnecnica

Keď ja sa nikdy neobliekam slušne, nemám doma nič, čo sa dá považovať za slušné a vhodné.
Prečo sa nebudeš malovať? Slzy šťastia? :-)

ojka

svadby, pohreby, štátnice, promocie, iné "akcie", ehm, nie :D je tam priveľké riziko z mojej strany, že budem plakať, takže maľovanie by bolo fakt asi zbytočné...ale sem tam, ked chcem urobiť zo seba človeka a idem do mesta, tak sa niekedy učešem :DDD a možno mihalnice ešte,...raz za uhorský rok...
inak nie... nemaľujem sa vobec (-:O
ty jo?

ojka

oblečenie, to je to najmenej, čo ma trápi.... sem tam sa treba obliecť aj slušne tip-top, nejak to prežijem... ale maľovať sa na štátnice určite nebudem d-: