Prečo ešte nespíte?

dobra vila

Jaj, to malo byt pre ojku? sme tu traja, ale ja nvm, komu co ide, sorry :D.
Ojka, ty kde a co studujes? zo zvedavosti :-P ekologia?

ojka

jj, bývam, a nevieš na ktorom intraku? alebo ktorý odbor študuje? Tiež je tretiačka? Fiha, no kolko ekonomiek nás tu bude...človek ani nevie (:
krvavé filmy moc nemusím, radšej si ostanem pri tom svojom, či teba to nejak chytilo za srdce? (;

dobra vila

ojka, carovat neviem, bohuzial... :-P
Co s nim mam? Netusim, mozno som si ho natiahla, ale v jednom kuse mi puka, uz roky, tak ako aj boky (do srotu som ludia).
Ojka, ale ty budes mat ozaj drsne vstavanie dnes :-/, ides do roboty? :-/

Bingham - nemam markizu, teda som vo svojej izbe, tv je v obyvaku, co ide?
Tu bakalarku si sa pytal mna? Nie, ja to uz mam za sebou, od leta, vdaka Bohu! Ble-ble

bingham

neviem nazov toho filmu som nepostrehol....ale taka chujovinka krvava :DD

ty byvas na internate ze ??? sa len pytam..., lebo pisala sem jedna holka inkoognito :) a tiez je eko...a tiez na intraku....ste sa mozno stretli :)))

ojka

bingham, a jak sa ten film zve? ja teraz jedným očkom som tu, pri učení a ešte som si pustila na notebooku Mamma miu!!! ((-:
jaaaj, tak to máš zajtra važne pohodičku. Hej, mala by som písať bakalarku ale ešte som nezačala... sice, pridelili nám temy len dva tyždne do zadu, tak je to v pohode (:

ojka

no dobre, tak čarovať sa naučíme inokedy (: a poopravujeme si aj tie kolienka... a ty čo máš s nim? Mna zasa viac hneva lave.
Sice, ked si takto v noci zacvičíš, tak sa bud uplne preberieš k životu, alebo fakt unavíš na spanok,... si môžeš aj vybrat ((-: