Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, no vidíš, ďalší dôvod na vyše sa riadne modliť, aby zajtra naši vyhrali, bude lacnejší chlieeeeeeeeb (((-:

lost

ale ked uz nic nebudem mat co stratit, skusim to...

proste naschval pojdem tak 35kmh nad limit a skusim sa z toho vyhovorit nejak :D

lost

haha ojka, ten chlieb, to fakt zadreli zabili proste super :D

ale to myslia vazne, ja ze daju ze od 6:00 do 6:20

:))

lost

slnecnica

nie nie, ja adrenalin na cestu nikdy neberiem :P

i ked pan cesty :D haha, no neviem, policajti zase nemaju auta, ktore by ma dobehli :P mozno by som zazil "Kobru 11 nazivo" :D

ale nie, robim si srandu, ide mi o KOMFORTNE cestovanie, v niektorom aute je 130kmh proste nuda :) a nemam nejake extra komfortne auto, aby som 260km isiel 2 hodiny :) to uz radsej za kratsi cas..

proste to mas ako keby si tlacila nakupny vozik max rychlostou 10cm za sekundu :P = nuda..

presne ako to maju v nemecku, i ked my taku konstrukciu nemame, cize mozem dalej snivat..

predsa len, vezmi si ze do prace cestujem 50km, normalne mi to trva 30 minut, ale ak by som usetril 5 minut tam a 5 minut spat kazdy den, to je 10 minut krat 250 pracovnych dni, co je 2500 minut, to je uz dost, nie? :)

a toto usetrenie 5 minut ! to je len zvysenie rychlosti zo 100kmh na 120kmh..

na dialnici je to myslim bezpecne :)

respektive zo 110 na 130..

respektive komu nevadi spotreba, je tych 2500 minut rocne vyhodne :) 42 hodin ;)

ojka

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net
s komentárom:
Pre tých, ktorí nechápu ošiaľ okolo hokeja a stále dookola tvrdia, že aj keď vyhráme tak chlieb lacnejší nebude. Odkaz: Nemáte pravdu!!! :)

((((-:
chcela by som inak vedieť, kde je ten obchod :DD

ojka

Českí komentátori (surovo) po zápase SR-FRA: ,,Hrajou jako nějakí kluci z ulice a trénuje je vinář z Moravy. Teď mají Kanadu a cestují domů."

Odpoveď z ľudu: Tak páni komentátori, aj celý národ český. Tento "vinář" a jeho "kluci" hrajú finále, pričom vám už Fíni strúhajú zemiaky na medaile. Ďakujem !

(((((-: