Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Mne sa to už blíži ojka, ale priznám sa, že poriadne som to ešte nevidela. Je mesiac, kedy po zime začínam byť vyťažená v práci, čo potrvá minimálne do septembra, plus mimo toho mám aj súkromné ,,brigády,, :-) a keďže víkend bude hokejový, zase sa do toho nepozriem. Vačšinou to čítam po nociach, ale keď sa k tomu vraciam, čítam niektoré veci prvý krát:-)) Ale nebudem sa stresovať, opravný je v septembri:-) Horší pocit som mala na prvých štátniciach, keď mi išlo prakticky aj o prácu, pričom tieto štátnice som si vymyslela sama:-)

ojka

zdravíčko
kuriatka moje, prepáčte že vás tu takto zanedbávam, krásny deň vám prajem ((:
slnečnica, ale neblázni, ja sa ešte poriadne učiť nezačala.... zo 2 otázky som si síce už prešla, ale cez deň ešte šmirgľujem zadok v práci a večer sa mi moc toho učiť nechce (-:O
no a okrem toho, jak sa ma človek sústrediť na učenie, ked treba pozerať hokej? :DD
či vy nie ste takí fandovia jak ja?
mna tie vtípky na adresu kanaďanov teraz nenormálne bavia :D

Počasie v Kanade: Oblačno, miestami televízory :D :D :D

Prečo sme dnes hrali už o 12:00? Lebo Kanade letí o 15:00 lietadlo domov, tak ho nechceli zmeškať! :)

a podobne :D

dobra vila

Binghi, neviem, ci sem este chodis, ozvi sa mi na moment, az by si bol ;). Za polhodku budem, dokvitni o polnoci (kolka romantika :D ), ak nebudes v perinach, pls.

slnecnica

Ani nehovor, mám pocit, že ani nebol. Chcelo by to dovolenku a poriadne sa vyspať a nič nerobiť a nevyjsť z postele a nevyzliecť pyžamo:-)

slnecnica

pre mňa bol odjakživa najhorší pondelok a v poslednej dobe sa k nemu pridáva aj streda
ojkaaa, neuč sa toľkoo!!! :-)

lost

hmm, no suhlasim ze sa suchce :D
to je super slovo :D
najlepsie slovo co som dnes pocul/cital :)))

"pondelok sa šuchce"

:D

(inac za cias skoly som najviac nenavidel stvrtok, teraz nie som si isty, asi cely tyzden :) )

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.