Prečo ešte nespíte?

dobra vila

Binghi, neviem, ci sem este chodis, ozvi sa mi na moment, az by si bol ;). Za polhodku budem, dokvitni o polnoci (kolka romantika :D ), ak nebudes v perinach, pls.

slnecnica

Ani nehovor, mám pocit, že ani nebol. Chcelo by to dovolenku a poriadne sa vyspať a nič nerobiť a nevyjsť z postele a nevyzliecť pyžamo:-)

slnecnica

pre mňa bol odjakživa najhorší pondelok a v poslednej dobe sa k nemu pridáva aj streda
ojkaaa, neuč sa toľkoo!!! :-)

lost

hmm, no suhlasim ze sa suchce :D
to je super slovo :D
najlepsie slovo co som dnes pocul/cital :)))

"pondelok sa šuchce"

:D

(inac za cias skoly som najviac nenavidel stvrtok, teraz nie som si isty, asi cely tyzden :) )

slnecnica

lost, pondelok nebeží, pondelok sa šuchce:-)
dnes to bolo fakt kruté, bez vidiny voľného dňa v týždni a do dôchodku ďaleko

lost

hahaha prave som sa neskutocne oklamal :D
sam seba..

idem si na zuno, ze si spravim z nudy nejake zmeny na ucte a tak si prevediem zo sporiaceho uctu eura na bezny ucet a zalozim si ten sporiaci ucet plus a tam to prevediem, no a ked sa toto stalo a dokoncilo, pozeram ze mi to nestrhlo z uctu 1, tj. na sporiaci to pripisalo ale z uctu 1 z ktoreho som to posielal to nestrhlo!!!!

som sa straaaasne moc potesil ze "wow, doubling my money OVERNIGH!!!! "

ale kdezeeee...

teraz som pochopil aky je rozdiel medzi UCTOVYM a POUZITELNYM zostatkom, cize ziadny doubling :)))

ach, ale aspon ma to rozosmialo :D uz som si myslel fakt ze tam maju nejaku chybicku a idem na dovolenku :D