Prečo ešte nespíte?

ojka

www.youtube.com
krásny deň vám prajem (:
ženy, nestresujme/te, musí to dobre dopadnuť.... ach, no ja som si povedala, že prazdninujem, tak prazdninujem a učenie ide uplne mimo mňa, och, do hrášku, ja neviem, jak to budem stíhať učiť sa... ale čo už so mnou, keď mne je teraz tak dobre jak nikdy :D

slnecnica

Od 2.20 som na nohách, momentálne už k.o
Ako si užívate voľný deň?
Ojka, ja mám štátnicu koncom tohto mesiaca, takže by bolo aj vhodné sa začať učiť. Aj keď nič nebudem siliť, pri mojich stavoch. Nespravím na prvýkrát, pojdem na daľší, nebudem prvá, ani posledná

ojka

dobra víla, no či tie lieky fungujú, neviem, podľa mňa to je len také placebo, ak tomu veríš ((-: ale tak niektoré možno vážne majú nejaký fajn účinok (:
a neboj, neštresuj ešte, štresovať budeme viaceré neskôr.... prihárať bude až o pár dní (-:O ešte len to bude katastrofen

dobra vila

ojka - biedne, velmi biedne... vravi sa, ze ked je clovek pod natlakom stresu, lepsie mu to pali. No ja mam dojem, ze cim viac stresujem, tym horsie to ide.
A tiez mam dojem, ze ja nebudem skor oslavovat ako ty, aj ked mam termin skorej... :-/. Mozno budem oslavovat az v auguste, aach...

slnecnica-aj ty si studentka? a tiez statnicujes?

ojka

slnečnica, ja viem, flákam (-:O ale jak som v stredu odcestovala z BA domov, tak som sa nezastavila, stále kdesi lietam, čosi vybavujem, cestujem a zrazu je pondelok večer, nenormálne ten čas uteká....
fiha a ty začínaš už aj učiť? ja ešte nie,... tezy sa postupne vypracúvavať, je ich okolo 89 a v ročníku sme si ich rozdelili, tak už sa dávajú dokopy... ale ešte som to ani netlačila, ani neučila ani nič (:
ale chapem, že niekto sa už učí, však takmer všetci majú skôr štátnice jak ja , tak budú skôr i oslavovať, takže tak (: