Prečo ešte nespíte?

lost

bingham, ale hadam nenavrhujes drzat hubu a krok a posluchat a "tvorit peknu krajinu" tak ze "zacat treba odspodu" tak ze "budem posluchat" aka "budem sa nechat vyuzivat"

je rozdiel v poslusnosti takej, ze mam respekt pred susedom a takou poslusnostou, ze ma sused nie ze vyuziva, ale ZNEUZIVA vo svoj prospech

byt poslusny v druhom pripade?

lost

Maoam

no ja som tam nikdy nebol, ale ked hovoris ze je to najdrahsie mesto v Nemecku, tak to je dobry zaciatok, ci nie? :D
Taky "motivacny" :))))

nemam rad Trencianske VolksWagen Golf (alebo Passat) modrej farby a kombi, dnes ma blokovalo v 130kmh od TT az po Piestany.. a aj jedneho motorkara ktoremu odletel štít od helmy, ked mu motorkar nadaval a ukazoval ci mu nesibe (tomu vo vw), ked neuhne rychlejsim.. to su srandy toto.. este som nikdy nevidel ze motorkarovy odleti stit z helmy..

taketo haluze sa daju zazit asi len na slovensku :D

dobra vila
plachty tu necham, staci mi schmatnut psa a idem :P :))))

dobra vila

lost, dvihas plachty? Vsak ked pracu este nemas, tak na co cakas??

Binghi...stale som mala na tebe rada tvoj zmysel pre pravdivost :D

lost

ojka, no povedz mi, oplati sa byt dnes poctivy?

www.sme.sk

Štátni policajti odovzdané peňaženky zatajili

este stale sa cudujes, preco nerespektujem maximalnu povolenu rychlost? :)

asi si idem dat flirt s R1.. je krasna slnecna nedela, i ked trochu chladno.. len 15C

lost

nj to mas pravdu :D
no v DE som este nebol :)
ale raz sa tam chcem ist pozriet len tak na par dni..
prave v takomto pocasi, ked nie je horko, ano zima :D
a lost uvidi :D

Maoam

Lost - nic nie je zadarmo...chapes, kazda minca ma dve strany, daj si plusy a minusy na papier, uvidis, co ti vyjde.
Ak ti vyhovuje byt doma, moct si dovolit byt lenivy a nic nerobit, tak ostan, ale potom nezavid, ze inde je to 'lepsie' ;-). Ono vsetko nieco stoji. A ak to chces aj ty, budes musiet pre to nieco urobit. Same ti to z neba do lona fakt nespadne. V dobrom!