Prečo ešte nespíte?

Maoam

ahojteeeee :-)

Ojka: dakujem za opytanie, este sa stale s tym trapim :-/, sice horucky uz klesli, ale stale je to aua a hlavne velmi malo a zle spim, takze som ako zombie :-/

Ojka + Lost: tych aut je skutocne vsade strasne vela, ale to nie je dlhodobo udrzatelny stav, mne to zacina riadne liezt krkom :-/

Lost: noo...keby si to poratal, tak by si mozno prisiel na to (podla auticka, spotreby atd), ze by si rocne mal v pluse nejakych 1000-2400 euracov, kebyze jazdis MHD :D

ojka

nooooo, jak ste sa tu rozfutbatbalovali a ja som pritom mala na mysli hojej (((((-:
ale inak súhlasím s vami, niektorí "fanúšikovia" chodia na tieto škortové akcie výlučne len s tým, že sa chcú pomlátiť, neviem, k čomu to je dobré, možno im to spôsobuje nejakú pasiu :DDD
lost, ale inak súhlasím, v noci bolo vonku krásne... teda aspoň čo som bola okolo druhej vonku na balkone, tak som hviezdičky kukala (:
slnečnica, ehm, surfovať? to čooo? ((-:
a prečo zlý víkend, sobota sa nezdarila? /-:

slnecnica

dnes je Deň Zeme:-)
Čo sa týka trnavského futbalu, resp. jeho fanúšikov či ako tie stvorenia nazvať, oni ani nejdú na futbal, oni sa chcú len pobiť. Je smutné, že takto klesla úroveň fandenia. Pamatám si, keď sme chodili na zápasy, ešte som bola malá plno iných detí tam bolo s tatkovcami, aj celé rodiny a teraz? Sa neodvážiš v čase zápasu pohybovať okolo štadióna, nieto ešte byť vnútri
Ojka, víkendujem tak všelijak, sobota bola jeden z mojich zlých dní, ale hádam svitá na lepšie časy.
A keby zajtra trochu zafúkalo, pojde sa surfovaaaaaať:-)

lost

A ti fanusikovia robia dost na ho vno reklamu pre celu trnavu..
dost kamosov mi hovorilo, ze ak uvidia meno Trnava, alebo SPZ TT- tak si spomenu na infaltilnych fanusikov...

cize to robi trnave super meno :D

asi sa prestahujem :)

idealne nejaky mnichov, tam maju aspon rozumny limit na dialnici = ZIADNY !

ak by som teraz mal dialnicu, kde by som mohol ist lubovolnou rychlostou, v tomto momente by som naplnal rozpocet (spotrebou 30L/100km nezmyslene vysokou rychlostou len tak pre radsot..) ale to je uz ina story :D

proste su blbci - nie fanusikovia, ti su retardi, ale su blbci ti, ze ich nevedia vypraskat, byt kompetentny, zavrel by som ich na 72 hodin do chladku (basy natvrdo) za vytrznictvo a dal im celosezonny zakaz navstevy AKEhOKOLVEK stadionu na uzemi Slovenskej republiky + ich dal na GRAY list dozivotne.. a ten zdielal so zahranicim.. a jasne, pokuta 500 Eur kazdemu, kto robi hovadiny.

ak dokazu zobrat 800eur a zakazat vodicak na 3 roky za uplnu hovdinu, jazdu 200kmh na prazdnej nocnej dailnici,

tak nechapem, ako moze byt niekto taky imbecil, ze nedokaze zakazat a pokutovat retarda - fanusika..

och, toto mi je ale spravodlivost a pricetnost...