Prečo ešte nespíte?

lost

hmm, nieeeee, ja kaslem na sport :)
za 1. je to podvod, predane zapasya korupcia, VO VSETKYCH SPORTOCH, a hlavne taliansko, rusko a ine majstrostva, moz noaj slovensko, netusim, cize ebem na nich slusne povedane :)

a sport na svk? teda futbal? ojka, no povedz mi, vyzeram snad na cloveka, co chce spachat samovrazdu "bytim fanusikom slovenskeho futbalu"? :????? :D

":D

inac super, na takyto futbal maju bravat otcovia svoje deti (ci synov len? :D )

no iste.. uplna supa haluz :D

ja som ako fanusik bol len na 2 mensich futbalovych zapasoch a potom este ma kamosi nahovorili na pezinsky basketbal, ale aj ten skoncil takze koniec :)

ked uz byt fanusikom, to uz radsej pojdem na koncert pianoguys :P

tak stvrtok hovoris hmm.. stvrtky som neznasal, prisli m idepresivne :D och, sorry :D ale drzim palce, prsty :)

ojka.

oukej, padám ja do postele, som si povedala, že tento víkend si budem len užívať a oddychovať, aj keby traktory padali :D
tak tu nebuntošte dlho, nech nemám výčitky svedomia, že ste tu bezo mňa bez dozoru :D

ojka.

ooooo, tak si si bol i zašportovať?
inak, aj ty si taký poctivý fanúšik? ževraj hral slovan, och, toľko rozčúlených ľudí som dnes už dlho nepočula :D
no skúštičky moje zlaté, v pondelok si idem pre výsledok, ak som ju urobila, tak som v zlatom polčase a potom ma čakajú ešte dve, takže avízujem, najbližšie držte palce zasa v štvrtok ((-:

lost

jasne, dnes som hral tenis :D

100,00% to asi este nie je, ale nevadi :) bude mozno za tyzden.. ale pocitovo je to uz 100% :)

a co ty, ako skusky? :)

ojka.

slnečnica, brýýý večer i tebe, jasné, že nespí, ale čoskoro bude... možno :D
lost,.... tak to vieš, teraz je ťažká doba,.. inak, ty si už teda uplne fit? či? (:
ako ste sa dnes inak mali? (:

lost

ojka.

ja to ratat radsej nebudem :P nechcem si pokazit chut do zivota ;)

alee... preto je ivac aut, lebo ludia si cez krizu nevedia najst pracu blizko a su nuteni cestovat za pracou velmi daleko..

ironia vsak?

ojka.

lost, to že je kríza je pravda, to že je stále viac aut, to je tiež pravda, tak odkiaľ toľko peňazí? kopec ľudí sa podľa mňa stále len zadlžuje a banky sa len tešia poskytnutým úverom....
ale tak však si skús prerátať, že ked potrebuješ napríklad do BA, či ta výjde lacnejšie, ked pôjdeš na aute, alebo vlakmi/busmi/MHD ((-:
Maoam, čo robí zdravíčko? už si fit? (:

lost

no to ano :D
ja by som bral nejaku inteligentnu MHD + vlaky..

ved takto mam brutalne naklady :D

i ked, aspon je to zabavnejsie ako vlaky :) (aj stresujucejsie)

ale cim dalej, tym viac aut.. a ze kriza :D

ale s inkasom mas pravdu, dnes somtam nechal 85eur :D