Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

bingham

trpezlivost ruze prinasa ojka :))...ja este nemozem spat...lebo musim si dokoncit nejake veci...ale inak myslel som ze ta tu este najdem ponocovat :)

ojka

oukej, idem sa hrať na kolektívnu, spolubývajúce chcú ísť už spať....
tak zhasínam, vypínam a prajem bru noc (:
binghi a ty tu dlho už neponocuj (;

ojka.

binghi, ale čo si ((((-: školy mám pred sebou ešte dosť, minimálne do začiatku júna.... to budú samé skúšky, diplomka ešte, a obávané štátnice (; takže do školy sa ešte dosť nachodím tento semester,... i keď už tak poriedšie, dnes sme mali asi poslednú prednášku a včera cviko za celých 5 rokov, mne to bude normálne seriozne chýbať....

ojka.

tak tak, ja mám tiež rada slniečkovské počasie... lebo pri tomto upršanom, to sa človeku ani nikde nechce - i ked musí, a ja bych bola najradšej celý den v posteli, podriemkavala a nič nerobila, a to si momentálne akosi nemôžem dovoliť :DD

ojka.

binghi, no čo ja viem, ja by som povedala, že taký utorok by už mohlo aj riadne slniečko vykuknúť (lebo teraz sa to dosť vyprší cez víkend :D), ale tak jasné, že nebudú teploty hneď 25 bez kvapky dažďa a mráčika (; to chce čas... však je jar a nie leto (;
ale v utorok chcem jednoducho už aj krajšie počasie, nech sa môžem vyfintiť do školy na skúšku (((((-:

bingham

ojka uz ma byt krasne pocasie...uz konecne zostane teplo ??? ...bodaj by si mala pravdu...lebo zimy uz bolo dost :))