Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

bingham

ojka uz ma byt krasne pocasie...uz konecne zostane teplo ??? ...bodaj by si mala pravdu...lebo zimy uz bolo dost :))

ojka.

chlapi, bojujte! ešte pár upršaných dní tu bude a potom znova krásne jarné počasie, tak aby ste boli fit (:

ojka.

dobrá víla, tu som - tuuuuuu, len teba tu asi teraz niet.... čo sa deje, zlatenko? (: lebo ja väčšinou po nociach tu straším ...

J111

To ja vobec neviem, ja nemavam vobec anginu, ani chripku. Neviem, co ma tak teraz trapi to prechladnutie a hlavne z coho to mam, tak to nechapem. Ze by bola az taka zima?

lost

a ako by si liecil anginu? tiez nech prejde samo? :D

prechladnutie "riesim" tiez samouzdravenim, ale angina sa neda :P

J111

Ja som uz prekonal jedno silne prechladnutie a zase to iste. Ja neskusam nic, ani lieky, ani cesnak, prejde aj samo.

lost

no ja uz skusam vsetko mozne, od cesnaku az po koloidne striebro :D nieco sakra zabrat musi..

J111 a to si bol teraz nedavno chory ?

lost

ojka. choroba sa chyta kazdej slamky.. ale dlho to nevydrzi, uz je to len "kto z koho" .. druhe antibiotika teraz, prave tomu je 48 hodin ..ale zlepsienie len sugestivne.. tak ale uvidime kto je tvrdohlavejsi, ci ja alebo angina ;)

a moj cas 5 minut na nete prave vyprsal. DOBROVOLNE odchadzam, lebo nemam ani 1 blby kCal v tele nazmar :)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.