Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

J111, jasné, že to je normálne, u nás doma sa tiež riadne chumelilo.... ale tak to je apríl, treba byť pripravený na všetko... ono to zachvíľu zlezie...

ojka.

zdravíčko
krásny slnečný deň prajem
u nás doma je vraj -5°C a napadol sneh, to bude super veľká noc :D
no a okrem iného, áno, budem sa opakovať, mala som chuť začať deň niečím krásnym a veselým, takžeeeeee www.youtube.com

ojka.

to rusko ma inak ale fakt zaujíma, jak to teda je... lebo inak to potom vôbec ale vôbec nedomysleli :D
och, ja viem, že ja nepíšem najkrašie, ale ako môže niekto tak škaredo písať ako moja vedúca diplomky, tak to nepochodpím, mňa asi klepne, na toto sa treba asi vyspať :D
GN všetkým a bru noc
i zajtra je deň ((:

lost

nj a kolko GW energie na to ide :P :P

tak isto aj cinsky mur :D

a ine..

inac k tomu Rusku :D no neviem :D dobra otazka :D

ojka.

lost, no ty si riadny číňan :D
mna by len zaujímalo, že ked ti v rusku priateľsky ponúknu vodku a je neslušné uraziť, tak čo by som s nou mala spraviť napríklad ja, ked nepijem? :D
inak, aha, už sú fotky (:
www.webnoviny.sk

lost

V Číne neobracajte rybu na tanieri
Pokiaľ máte vo zvyku, že po dojedení jednej strany ryby ju otočíte na druhú, v Číne od tohto zvyku radšej upustite.
A to najmä v južných častiach a Hong Kongu. Číňania veria, že otočenie ryby prináša "dao yue", čiže smolu. Navyše otočením ryby ako by ste hovorili, že rybárova loď sa prevráti, dodáva opäť Dean Allen Foster. Najpoverčivejší jedinci dokonca spodnú časť ryby nechajú nedotknutú.

tak ja som cinan :D
lebo nikdy mi nenapadlo OTOCIT rybu :)
ved je to VRCHOLNE NEPRAKTICKE!!!!

:D

haha, toto je haluz :D