Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

V Číne neobracajte rybu na tanieri
Pokiaľ máte vo zvyku, že po dojedení jednej strany ryby ju otočíte na druhú, v Číne od tohto zvyku radšej upustite.
A to najmä v južných častiach a Hong Kongu. Číňania veria, že otočenie ryby prináša "dao yue", čiže smolu. Navyše otočením ryby ako by ste hovorili, že rybárova loď sa prevráti, dodáva opäť Dean Allen Foster. Najpoverčivejší jedinci dokonca spodnú časť ryby nechajú nedotknutú.

tak ja som cinan :D
lebo nikdy mi nenapadlo OTOCIT rybu :)
ved je to VRCHOLNE NEPRAKTICKE!!!!

:D

haha, toto je haluz :D

ojka.

lost, no tak ja so už počula, že niektorý alkohol v rozumných dávkach má liečivé resp. preventívne účinky, o cole som toto nikdy nepočula :D

lost

nienie, ja colu nepijem, ani keby mi dali zbran ku hlave..
casto sa ludia cuduju, preco odmietam colu :)
radsej cistu vodu :D

ale rozmyslal som, co je mensie zlo :D ci alkohol, alebo cola :P

ojka.

j111, tak to máš podľa mna aj tak zvláštny spánok, ked tak dlho spávaš.... hmm...
lost, tak mne to je fuk, ja nepijem ani alkohol ani cocacolu :D z tých cocacoloidných nápojov si dám raz za uhorský rok kofču a to mi stačí =)
či ty si na cole závislák? (:

lost

ojka.

hmmm, ci v nedelu? dobra otazka.. zalezi od toho, ci mysleli ze im to pride v pondelok rano, alebo ci im to chodi aj cez vikend.. hm.. tak to neviem :/ ale skusil by som tam zavolat, ked by bola cesta zbytocne dlha, nakladna a komplikovana :)

hmm, inac nepovedal som ze je to prastene, len ze je to extremne :P (z hladiska priemeru ludi na stuzkovej) :D kazdeho volba :P inac, pripitok.. to je aj tak len taka symbolika, ako ked zakyvam ze "ahoj" :D ja osobne nechapem pointu pripitkov, jedine ze ludia radi pocuvaju strnganie poharov :D ale tak co uz, vsetko mozne uz vymysleli :)

teraz mi napadlo, neviem co je horsie :D
alkohol, ci coca cola? :D

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.