Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

J111

Lost, bud trochu ludskejsi:D Ak by som nasiel penazenku, tak by som peniaze nevratil, len dokumenty by som poslal. No a co:D Kto by mi co vratil? Keby som stratil nieco ja? Asi tazko. Z toho vychadzam. Stratis, tak mas smolu. Ale vsimol som si, ze teraz co su eura, tak ludia stratia uz len nejaky ten cent, ale ziadne euro. Ja som este ziadne euro nenasiel. V minulosti som nasiel i dvadsat korun. Cim to je? Maju ludia taky strach, aby nestratili peniaze?

lost

dost blbe zit v spolocnosti, kde si niekto ponecha nejaku par eurovu vec.. ak to teda nie je este darcekovo zabaleni mobil za 999eur... dost blbe zit v spolocnosti, kde si niekto ponecha nejaku par eurovu vec.. a sprava sa podla "co najdes to je tvoje" ... co ak ja najdem jeho auto v jeho garazi? takemu cloveku by som lamal ruky..

slnecnica

Loviť:-) pracujem na jednej foto-projekcii, menší výskum o správaní ľudí vs zvierat.
Každý mame tuším inú termoreguláciu:-)

lost

loviť ???

inac dnes je o nieco studensie ako vcer arano :) resp chladnejsie :D ale v noci nie je zrovna teplo, tusim nie je ani 10C..

slnecnica

Ojka, presne na to sa aj ja teším;-) dnes sa nemalo náhodnou ochladiť?? Sa mi zdá, že dnes je teplejšie ráno, než včera.
Idem loviť, pekný deň vám prajem ;-)

ojka.

j111,ja keby mozem a vonku by bolo pekne pocasie,tak tam lietam stale,ale nemyslim len flakat sa niekde,ze sa clovek niekde zasije,ale ja milujem slnko a cerstvy vzduch,...ja uz sa tesim,ked poprsi,porastie burinka a ja sa budem moct íst realizovat do zahradky,jo to je moje (-:O

ojka.

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net toto sa mi už toľko krát stalo, ked som šla niekam po schodoch po tme :D
lost, no vidíš, asi by si mal začať piť!!! :DD GN ti prajem (:

ojka.

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net
J111, za odmenu? hmmmm, interesantné.... ako dobre - poštovné to beriem, i ked i to mi príde divné.... ja som asi nejaká zastaralá so svojimi názormi :D
(-:O
čo by si spravil, keby si našiel mobil? (:

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.