Prečo ešte nespíte?

J111

LSD brali aj clenovia skupiny Nirvana, ak sa nemylim. Na tych fotkach z toho boli riadne mimo. Kreativitu im to asi zvysilo, ale nasledky boli brutalne. Skoda Kurt, mohol si este hrat, ach.

lost

ojka, myslel som ze pojdem na iny-dalsi prechod, nez ten co je pri kruhaci (je nebezpecnejsi), ako ten, co je na dalsej menej frekventovanej ceste :)
neviem ci chapes ako to myslim :)

no niekedy si myslim, ze tie pokruty chodcom su relevantne :P ked auta pokutuju za blbosti, "jazda na cervenu" preco nie aj chodcov :D

inac ono chodec si kope svoj hrob, on bude invalid, nie vodic auta :) on bude mat kzdy den teple jedlo zadarmo :D (a ak ma dobreho pravnika, pojde na dovolenku niekam na exotiku), ale chodec co si to svihol cez cestu, on stale bude na vozicku ;)

ako chodec som casto prechadzla cez cesty atd, ked boli prazdne, no teraz trpezlivo cakam (odkedy viem ake to je pre vodicov) na cervenej, aj ked 5 ludi prejde na cervenu :)

ak isiel rychlo, nabral by ;) preto znizili zo 60 na 50 :P a mohli by aj na 40 :)))

ale spat k prechodom, ono je to take srandovne lebo.. existuju prechody ktore su TESNE za neprehladnou zakrutou (tu v trnave je jeden, raz mozempofotit) a ak tam ide nejaky blazon LEGALNOU 50tkou a nepozna to tam, a niekto je v strede, tak nastane velmi velmi velky problem... clovek co to pozna, ide max 30kmh, keby nahodou.. a ked uz, podla mna cele tie sidliska by mali mat 30kmh maximalne, bez ohladu na to ake super sportove brzdy maju ludia.. lebo 50 je dost :) ak tam niekto vbehne.. o to horsie to je, ked idem so psom cez prechod.. raz mi ho prave na prechode z kruhacu rozmackal nakladiak :) myslim psa.. ale nastastie oojok vydrzal a nerozopol sa.. cize aj ked je clovek na priechode legalne (tj. 1 ho pusti) tak druhy ho sejme len tak :D mne osobne by to bolo jedno, ale ak by to schytal Bastien, velmi by ma to nastvalo :)

a ked si vezmem, ze v takej situacii sa ocitnu 3-4 deti zo skoly..

aj toto je krasne:

www.youtube.com

ojka

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net
ach, niektoré tie hlášky :D
J111, čestne prehlasujem, že tu je registrácia neškodná (: ja som si tiež zvykla, ale po pár mesiacoch ma to prestalo baviť :D

ojka

j111, nooo, trebalo by ho nejak znormalizovať, čo povieš?
inaaaak, prečo sa nezaregistruješ? nemal by si to pohodlnejšie? ((:

ojka

lost, nieeeee, ten taxikar by nikoho nenabral,... šiel síce rýchlo, ale bolo už večer a cesty kvázi prázdne (:
ale rýchlosť z frajeriny a s tým spojené riziká, to je znova iná kapitola, na ktorú by som sa vedela rozčulovat, keby som chcela :D
a ked su niekde prechody, ta treba ísť radšej tade, i ked je to občas nafigu, alebo od ruky... leboooo, jedna kamaratka dostala presne za toto už od pánov policajtov pokutu, že nešla až na prechod ale išla desiatky metrov od neho... a ešte spolužiačka zo strednej dostala pokutu za to, že prešla na červenú cez prechod, i ked široko daleko nebolo žiadne auto...
obe mali tú smolu, že akurat v inkriminovaný čas ich videli policajti... vtedy sa platilo ešte v SKK, a platili okolo 5OO korún, teraz už neviem koľko by to bolo (: