Prečo ešte nespíte?

lost

ale ako vodic nenavidim chodcov, co si prejdu cez priechod NA CERVENU !!! :D

na to by som si najradsej naisntaloval na auto toto : www.youtube.com

toto je to co som myslel www.youtube.com

ono sa to isntaluje POD auto, je to tusim silne ako train/ship (cize mozno aj 160dB?)

a nech sa hoci aj ... :D

nenasiel som to co som hladal, original bol taky, ze zastavil ich policajt a on sa zohol pozerat nieco na svojom aute a oni zatrubili a policajta vystrelo ze az :D chudak no :) to ho mohlo nastvat :)

ojka

j111, nooo, ale tak zaspať bez liekov okolo pol noci, tak to je celkom dobrý pokrok, nie? (: si pamatam, že si niekedy spomínal, že si mal problém s liekmi zaspať aj neskôr ako po polnoci (: len to nevzdavaj, raz to bude ešte lepšie i bez liekov (:

lost

lebo nejaky vodic predomnou ma zdrzoval a mne vyprasl cas :)
ale obisiel som to.. nadrzo.. po druhy krat uz nevycuvam a nebudem zdzovat za mnou.. hladanim automatu..
predpokladam ze vela ludi to tak robi :D

ale mam aj dokaz, ze ich system je zle nastaveny, tak nech si pridu ...

nastastie na slovensku su rampy sakra vysoko :D buhahaha :D

no priechod to je kapitola sama o sebe.. ako vodic by som rad zastavil, mne nevadi zvysena spotreba, mam rad rozbehnutie sa (nie agresivne), aspon pocit ze idem a nie spim :)
ALE, prave pre takych ako ten taxikar, ze ide rychlo a nezabrdzi a ja mozem odpisat auto, za to by som strielal, alebo ak sa mi to stane, kupim si tank a vzdy naburam jeho auto na oplatku :)
anyway, ako chodec som raz, ked mi nikto nezastavi :) a prave pre takych, ako je ten zavodnik taxikar ( a ini chumaji), co narazia do zastaveneho auta a ono sa posunie a ja pridem o nohy, no urcite, za to by som tiez strielal..

priechod pre chodcov je pre mna ako skusajuci profesor, alebo zly sused.. vyhybam sa im oblukom, radsej idem o 100m dalej, ako na kritickom priechode :)

plus tie retardovane naprojektovane, ze 2 metre za kruhacom (a vsetko sa blokuje navzajom)

jaj toto je analfabetizmus, to su ti inzinieri co si diplom vysulozili s ucitelkami :)

J111

Momentalne nemam lieky na spanie, tak zaspavam bez nich tak o polnoci:) Zajtra asi zabehnem k doktorke nech mi nieco predpise, ale tentokrat nieco brutalne, hoci mam aj dost obavy, lebo co som mal ti.ercin, tak to vam poviem, ze to bolo riadne svinstvo, ved ja som normalne chodil spuchnuty. Musim to nejako riesit, hoci mne to moze byt v principe jedno, kedy pojdem spat:-)
A dakujem za opytanie.

ojka.

lost, práveže ten taxikár upaľoval jak blesk (tým pádom, tam ani nikoho nemal), takže som bola až moc milo šoknutá, ked mi zastavil =)
jo, pokuty za to sú, ale to vieš, autu to ťažko dokážeš pokiaľ tam za rohom nešmírujú policajti a pod. ale tak aby som nekrivdila, ešte existujú i slušní vodiči, čo mi sem tam zastavia ((:
rampa, bez platenia, no jasné :D mna to aj hned napadlo, ale stále som dúfala, že sa pýtaš aj z iných dôvodov :D a čože, prečo ťa tak naštvali?

lost

prave citam, ze Nedanie prednosti chodcovi na priechode pre chodcov 60 €

ked budem chodec, budem si vsimat ci viac zastavuju :D

dotaraz to bola BIEDA :)

lost

ojka

ak mal ten taxikar zakaznika, tak sa mu oplati zastsavit :D veru veru :D

anyway, rampa to je jedno, chcel som len vediet, ci sa pod nu zmestim bez platenia, lebo ma nedavno jedna nastvala, ked ma nepustila von ;)

no dnes som teda v BA nebol a dlho ani nechcem ist :D max tak aupark a spat :D

ojka

lama5lamova, tak zatiaľ len takú polodobrú noc prajem :D
J111, nehádž flintu do žita, ved je len pol desiatej... ako inak posledné dni spávaš? (: