Prečo ešte nespíte?

ojka.

budiiiiicek (:
som sa o 4:12 kukla na hodinky,a normalne som musela rozmyslat,ci som sa prave zobudila,alebo sa mi este nepodarilo zaspat d-: interesantna noc to dnes bola...

ojka.

už viem, o čom sa mi bude snívať, raz, niekedy, možno :D o veľkej pooooosteli ((:
och, ale toto teda nie, tento net je katastrofa, vzdavam to, vypínam to, idem robiť asi niečo efektívnejšie, tak zatiaľ pekný zvyšok skorého večera prajem lost ((-:

lost

no ved :D to si neivem predstavit, ze spat pojdem na jednej strane a potom sa prevalam/prekotulam na druhu stranu a rano mi bude trvat zopar minut kym sa vratim po papuce :)))

ojka.

lost, no hej, hlavne bastienovi by sa ten kašmír určite pačil, by to ocenil :D i jeho špinavé labky :D
lost, ja mám tiež rada veľké postele,.... také letisko rovno, juj (((-:

lost

a usijem to z kasmiru? :D to by muselo byt inak super spat v takom :) i ked myslim ze by to viac ako tyzden nevydrzalo :)

HAHAHA

obzvlast ked Bastienovi zacina "preskakovat" :D a zacne HRABAT do postele ako zmyslov zbaveny :D toto raz natocit na kameru a mam super zaber :) ... neksutocne zabavny :)

plus najviac sa mi paci, aky je zlaty, ked mu dam maso + kost a on to z jeho misky vyberie, a drzi v ustach a pomalicky odide tak spokojnym krôčkom a hups na postel, tam si tak schuti lahne a usmieva sa chrumka si :D

potom ked mi tam zanecha mastny flek.. to ho uz netrapi :D

preto to musim menit castejsie ako v hoteli :)