Prečo ešte nespíte?

lost

ok, kde sa podpisat pod peticiu? :D
--------------------------
PETIECIA:

1. ojka
2. lost
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9
10.
11.
...

--------------------------

lost

ojka.

nie, neohrozoval :P

ale ludia ohrozovali mna :P

ono ak mam byt uprimny, mne nestoji za to robit blbosti v meste (ci na okreske), cize "piratit" lebo tam je to sialene, dnes som videl havarovanu R8 freecarmodel2011.info
a ked som sa ich snazil obist, pekne pomaly ako vzdy smerovku a cakam kedy to je bezpecne (i ked kludne by som sa mohol vopchat kdekolvek), ale ti blavaci nie a nie dat prednost.. este aj ukazuju rozne gesta :)

tak fajn, ale ti blavaci maju oktavie, to ked rozbiju, kupia nove a idu dalej :)

ale nech mi nikto neberie rychlost na dialnici :P ja ked idem 110km, proste DUSIM auto :P nie vsetky su tak skonstruovane :( co uz, musim kupit nejaku oktaviu.. (mimochodom statisticky mainsteam auta ohrozuju najviac :P )

vzdy mam strach, ked jazdim v meste, cize myslim za kazdeho naokolo :P

ale PRAZDNEEE dialnice :D tam nech mi da kazdy POKOJ :P :) ked sa roztrepem, upracem po sebe :D

sakra este stale mi nedoslo predvolanie :P co tam robia :D

ojka.

spíšeme petíciu za návrat Inko na zdravie.sk? ((-:O
lost, som rada, že berieš na vedomie moju prosbu o bezpečnosť ľudí v tvojom okolí :D dnes si nikoho neohrozoval?
martin, že fazuľa ((((-: má to nejaký bližší význam, prečo si ju tak oslovil? :D
dobrá víla, teraz sa cítim ako riadna mrcha.... nie, neber to tak v zlom.... inko ma spomenula len preto, že ja tu trčím deň i noc a momentálne tu nikoho iného včera večer nebolo (;

*

no, vílu som asi nestihla
ojka prosím ťa, ak sem víla o nejaký ten deň zavíta, tak jej to vysvetli..že si to vysvetlila trochu inak :))

*

kontrola, aa super, tak uz to konecne zrusili :)
vííla prosíííím ťa:), ešteže som to tu omrkla :) toto moje rozhodnutie bolo o niečom úplne inom. ani som nepredpokladala, že to bude niekto iný okrem ojky čítať, kedže napr. ty, system a ostatní, ktorých mám rada, sem chodite sporadicky :)) samozrejme, že aj ty si mi prirástla k srdcu, len mi nenapadlo rozpisovat vsetkych v tom danom momente, ked som bola max znechutená a rozhorcena z inej diskusie, to neries :) ked chces mozeme si na seba nechat kontakt, lebo sem uz fakt chodit nepotrebujem:)

ps. martin mi pripomenul moje oblubene "prislovie" dont worry, dont cry, eat beans and fly :)))

dobra vila

No, inko, teda, citam tvoj prispevok, ze si davas pauzu. Je mi luto, ze iba ojku povazujes za osobu, ktora ti bude chybat. Ja som si ta velmi oblubila, skoda, ze to nie je vzajomne. Tak sa maj teda pekne.

lost

wow dnes som videl "tuknutu" audi R8 v BA :-O

(sice asi len mensie damage, ale predsa, mam niekde aj odfotene)

no teda.. blby zaciatok jari ...

tam jazdia ako blaaaazni..

lost

ojka.

haha! ten koment 00:11 nema chybu :D tak budem sa snazit nikoho nezranit :P

a namiesto si super, tam malo by t si carovnyyyy :)))))

juhuuu 17C to sa mi paci, hlavne nech v noci uz nemrzne..