Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Nie nie Inko, žiadna irónia:-)
Presne tak to aj ja robím, keď nie su rukavice, tak dám sáčik na ruku. Moj drahý je taký Monkovský typ, aj keď tankuje, tak si dáva rukavicu, čo ukradne z kauflandu:-)a minule som mu posunula rukavice z farieb na vlasy, aký bol nadšený:-)

ojka

nie, nie, teba by som netotot, ale ty by si ma mohla dnes tototo... už ma ktosi dorazte...
guča vlasov po celej kupelke, nieeeeeeee, čo som dnes ja komu spravila, čo? prečo?
rýchlo a bezbolestne poprosím....

[zruseny1]

ojka veď ty si moja spriaznená dušička, tak hádam by si ma len netoto :D od teba by som to brala veľmi ťažko :)

[zruseny1]

ja si rukavice tiež nedávam, by mi trvalo sto rokov kým by som to na moje dlhé prstiská navliekla. vždy si odtrhnem dve miktorénové vrecká, jedno si navlečiem na ruku a do druhého kradnem...teda ehm kupujem:P
slnečnicaaaa, cítim závan irónie :))

ojka

slnečnica, no ved to, ten vozík, košík - držalo milion ľudí a to isté, ked ten človek vystupi z mhd.... no jednoducho ja mám strašné nervičky vtedy... ako, niektorí chlapi sa vyhovárajú, že majú veľké ruky, že tie rukavice sú im malé, ale tak do hrášku, však na to sú tam aj tie klieštiky na pečivo... a ja som to predtým (ked nebývali ešte rukavice a kliešte) riešila tak, že som si dala na ruku sáčok a hotovo (:

slnecnica

a ty občas prikvitneš na spestrenie programu Inko:-)
Ojka, pri tom chytaní sa aj ja ozývam, idem z kože vyskočiť, keď vidím, že to tam oblapávajú špinavými rukami (už len to, že drží nákupný vozík, kt držalo milión ľudí)

ojka

že? ja sa nezdám, som plná prekvapení :D ako, ked sa mi už nič nestalo dnes v tom buse (z čoho som vyklepaná ešte teraz :D), tak mi bolo už fuk, či by mi jednu vrazil vtedy....to bolo to posledné, čo ma vtedy trápilo a na čo som myslela :D

[zruseny1]

ojka tak buď rada ze ti nevrazil medzi oči, lebo niektorým ľuďom sa neoplatí, vezmú to ako útok a hneď máš zuby fuč :)
noo ale to by som na teba nepovedala :D ale dobre dobre, kvitujem :D