Prečo ešte nespíte?

lost

ok inko, ak si toto citas skor nez 06 00 tak si vyhrala :P :D

resp este bojujes bud s ojkou alebo s alexandroooou :))

gn

lost

Inkognito

jaaaaaaaj, ale ten trpaslici pudel je proste na zje-de-nie :D teraz tu vedla lezi na sedacke a tak pohodovo spi, sem tam si zamlaska a spi dalej :D

no neskutocne zlaty je :D

lost

ale ako, toto co pisem je ON versus JA a nie napr nejake nahodne dieta vonku, tam by som si uz taky isty nebol :) aj ked by som si kludne dal krk do tlamy svojmu psovi, predsa len mna vnima inak ako napr niekoho ineho a ktovie ci tam nevyhodnoti situaciu inak, cize akonahle bezi k dietatu, tak mam 5-10 percentny strach, ze sa dieta moze zlaknut a pes to zle vyhodnoti.. a ja ho mam v 95% navolno, bez voditka a deti je tu fakt ze dost :) ale tak, aj pri benevolentnej vychove sa drzi dost OK a poslucha :) ale mam ako 1 eso v rukave - pisklavu lopticku vo vacku, ktoru drzim prakticky v 95% a v 59% co som s nim vonku, cize to pomaha na zavolanie a je pocut na celom sidlisku :D

lost

Inkognito

ja som uz skusal, ked bol hladny, ukradnut mu z ust jedlo a zo zadu !

a on nic :)

verim mu ;)

a aj keby, neokazal by ublizit az tak velmi, mozno by krvacal prst, ale je ockovany, cize OK :)

nienie , som s nim 24/7 takmer a uz poznam jeho povahu :)

on by nezautocil :D

jasne je to klise ale :)

proste nema dovod zautocit :) a nie je clovek, ze by mu praskli nervy.. on to da citit, kedy uz ma dost (napr s nudi, alebo chce ist domov, alebo je nesvoj) staci ho pomojkat a pohrat sa s nim a je OK :)

ak sa toto nezanedbava, je asi taka sanca ze zblbne, ako ze ma trafi asteroid :D no OK, mozno kamion na ceste, ale velmi mala sanca :)

ak by nebol pudel, mozno by som takto nepisal :)

[zruseny1]

no neviem, unaviť sa dá dobre pri telke, pusti si maďarov
a mňa dosť aj škola uspáva, podobne ako losta -kedysi-.
alebo aj sluchatka a tichučká hudba

alexandraaaa

sice ja sa vždy unavim pri čitani skript :D alebo pri akykcholvek textov co potrebujem do skoly ale teraz ani to nemam po ruke

inak som čitala že pred spankom netreba vysedavať pred pc ni pred telkou lebo to potom človek nezaspi tak asi v tom je hačik, že som taka nabudena .)

[zruseny1]

zlatý havííííík :) on počká
ale tam čo si písal, že nie a nie mu to dať do papulky, grrrrrrr... na jeho mieste by som už kúsala od jedu
nebojíš sa inak niekedy, že spraví niečo nečakané? predsa len, je to pes...som čítala ako raz jedno také "besnejšie" plemeno len tak, z ničoho nič, zahryzlo spiacej majiteľke do tváre...odkuslo jej vlastne všetko, plastickí chirurgovia mali čo robiť aby jej celú tvár dorobili