Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

aha, takže nebudete v tej istej dedinke, no ono to bude mať aj svoje výhody :D aspoň ti ho nezavesia na krk z minúty na minútu :D

ojka

pfuuuuuu, no tak jej manžel pochádza pár km odtiaľto, ale nežijú tu, byt majú až vo zvolene, takžeeeeeeeee je to dosť od ruky, ale verím, že ked prejde nejaký čas, tak autom kludne prídu všetci k nám, alebo sem tam my ku nim (: nech ten drobec vie, akú super rodinku má :D a ďakujem (:

[zruseny1]

presne tak, na ostatnom nezáleží :)
tiež im držím palce, nech to majú rýchlo za sebou :))) a tvoja sestra býva s manželom neďaleko vás? ako často budeš mocť malého drobca strážiť, vidieť?

ojka

inko, oni sa ešte ani nerozhodli, kto bude krstným rodičom, dokonca ani meno nemajú :D
keby to bolo dievča, tak boli pevne rozhodnutí, ale ujo doktor povedal - nie, nie, bude to kluk - a ešte nevyhútali presné meno pre toho drobca (:
a mne to je fuk, hlavne, nech budú obaja v poriadku a zdravíííí ((:

[zruseny1]

uuuž?:))) veľmi rýchlo to ubehlo, si pamätám akoby to bolo teraz..keď si tu ujúchala že budeš tetou :)))
a ty bdeš aj krstnou?

ojka

no tak v štichu by som ju nenechala :D ale tak už sa to blíži, takto o mesiac by už zo mňa mohla byť i tetaaaaaa ((:

[zruseny1]

:DD aha, tak to je v pohode, keby aj tie hviezdičky pozerala, má viac než 18, môže :D a keby sa stalo to, čo vravíš, hádam by si poasistovala :)))

ojka

inko, ja mám 3 sestry :D malá, tipujem, že už chrní, druhá je vonku, a tretia, najstaršia, nás prišla pozrieť na víkend a okupuje obývačku, na nejakom programe našla nejaký romanticky film :DD a keďže tehotné ženy majú byť v klííídečku, tak do nej rýpať nejdem, ešte by nám tu náhodou porodila predčasne a čo potom :DDD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.