Prečo ešte nespíte?

ojka

J111, to musíš brať s rezervou, všetko je to prikreslené, pod/nadhodnotené (((-:
tomu sa hovorí i sarkazmus :D

ojka

inko :D nenechala som ho samé na pospas, :D ale skôr nechala som ho na pospas mamine, že aby som neprilievala rovno "benzín do ohňa" :D
nooo, ale aspoň ty máš pre moje zeleninovo-cestovinové chute porozumenie, to som rada :D
ja rada chodím na obed s jednou spolužiačkou, tiež mi veľké tlupy moc nevyhovujú :D ja som so svojim jedalničkom spokojná a basta (-:O a na anorektičku nevyzerám :D

*inko

ojka, no mile to spoluziacky ozaj :DD
ja chodim najradsej na obedy uz sama, lebo samozrejme tlupa mojich spoluziakov si vzdy objedna nejake poriadne masisko, ja vacsinou pridem s niecim zeleninovym a uuuuuz pocuvam poznamky na moju adresu, ze si som verna svojmu indickemu zemiaku

aale to si netreba vsimat, nevedia co je dobre, ta ŇE?

*inko

ojka, takto nehanebne si utiekla a chuda uplakane dieta si nechala napospas jeho vlastnym chutiam...fuj to :D ty nemas srdce :DDD
ale nie, zartujem, ja som raz v buse nieco zmamrnala a tiez take deculo spustilo ohromny rev, soplina mu tiekla po licach, ach chudatko take bolo zlate :D aj som ho chcela ponuknut, ale bolo mi blbe, co ak by ma jeho mamicka este nakoniec obvinila, ze jej chcem dieta otravit :D

ojka

inko, ku vám do bufetu som už neutekala, lebo som si vystála už i radu na obed v tom našom (:
joj, ale to jakú hanbu som zasa zažila :D bola som aj s 2 spolužiačkami a oni na mňa začali takmer na celý bufet, že či chcem byť anorektička, alebo že či držím nejaku dietu stále, lebo vždy si tam dávam len nejaké cestoviny, alebo zeleninové rizoto (ehm, teda zhodou náhod vždy, ked som tam bola s nimi :D) a všetci kukali na mňa, že čo sa deje,... och, ten trapas, tá hanba... no čo, stáva sa aj horšie :D (len som stále cítila ako keby sa všetci kukali na mňa a premeriavali si ma, že jak vypadám, grrrrrr :D) - truby sú to :D

*inko

ojka ale v nasom bufete maju aj nanuky, dokonca v tom mraziacom boxe som videla krabicku s rybim file, mrazenu zeleninu a vselico :D normalne sa tam da urobit plnohodnotny nakup :D

ojka

lost, moja reč :D si pamatam, že raz takto v zime som si jedla nanuk cestou z obchodu a okolo šla nejaká mamička s malý dievčatkom, a boloooooooo peklo, lebo ona chcela tiež (-:O ehm, tak som radšej rýchlo zdupkala preč :D