Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, nieeeee :D žiadny gin s vodkou :D ale dnes tam mali už aj nejaké vína vyložené pri tom :D ale vypýtala som si nanuuuuuk a nemali, fňuk, mi povedala, moja zlatá, však na to je ešte skoro :D a kukla von jak husto snežilo :D

*inko

co ojka, vodku z Ginom? :D si chcela vyskusat, ci by ti to predala cooooo:)
noo neviem, cajik?
lost, iba den otcov poznam, takze ak chces slavit, tak vies co treba robit :D
ojka co je to UZ? zavierky robis? iiha :))

ojka

zajtra jaká hrúza? no už viem, čo ma čaká :D celý deň v práci a robiť sa budú UZ a vyplňať DP :D kruta realita.... muhahahaaaaa
inko, inač, dnes som bola v bufete našom a hádaj čo som si pýtala od tej našej starej tetuľky vedúcej :D

*inko

fiha, tolko milych veci sa ti dnes stalo ojka :D ktovie jaka hruza ta caka na ukor toho zajtra :DDD
radsej nevychadzaj z izby :P

*inko

ojka takze bratislavska MHD dnes vonala po kvetoch?!?! nevidane :D
aa nie, ziadne prekvapko dnes nebude, som doma :)

ojka

oooo, inko, no vidíš, také zlaté, to poteší najviac ((:
lost, diky, diky, ty náš muž (;
mne sa dnes zasa to stalo, že sme boli na prednáške, došiel spolužiak a otvoril čokoládu so slovami, že ked máme ten sviatok, tak nech si to sedenie na zadku aspoň osladíme :D
o potoooooooom ked som šla do mesta za kamaratkou, tak som skoro zmeškala bus (inko, naša obľúbená 88) a ten ujo šofér ma mňa počkaaaaaal, to bolo aké super... a ja zadychčaná vletela do busu, usmiala sa na neho, a zrazu ma poklepkal jeden mladý muž, sa postavil, a mi vraví, že nech si sadnem, a ja celá vyhúkana, že čo sa deje, však stará nie som, barly nemám, ako tehotná tiež snáď nevyzerám, a on taký kukuč na mňa, že však keď už máte ten sviatok.... (((((-:
no zlaté, zvláštny deň, a to mi nik ani kytičku nemusel dávať (: