Prečo ešte nespíte?

*inko

ze madam :D ty lisajniku jeden :D
no a asponze to hlasovacie pravo nam dali:)
ale neviem ci ho tentokrat vyuzijem, chcela bych chcela, ale..no ved uvidime

ojka

madam smutná dutá inko, nebuď smutná, ani mne nik nedal kvietečko ani nič (((; ale tak možno ťa priateľ ešte prekvapí, a možno aj niečím iným.....
ja som akuraát prišla teraz na intrak, a v MHD 3/4 chlapov, čo tam boli, tak mali všetci kvietko , mi to prišlo chvíľkami až komické, že kvietečka sa kupujú len ked su takéto sviatky hlavne :D ale tak to len môj názor....

*inko

no v momente ako som to dopisala mi zazvonil telefon :D sestrin maly patrocny zasklabotal: fsetko najuepsie k MDZ
ja mu na to: heej? tak podla teba mam sviatok? :)
on: ano, uebo si sena...(odmlka odmlka)........ a ja som mus

lost

Ale madam no tak :P je to len den :)

inac som "studova" ze sk.wikipedia.org

preco je MDZ MDZ :D

Ako dátum tohto sviatku bol stanovený 8. marec na počesť veľkého štrajku 40 000 newyorkských krajčírok z textilných tovární, ktorý sa konal v roku 1908. Tieto bojovali za zrušenie desaťhodinového pracovného času, proti nízkym mzdám a zlým pracovným podmienkam.

Pred prvou svetovou vojnou vytýčili ženy predovšetkým tieto požiadavky:

hlasovacie právo
osemhodinový pracovný čas
zlepšenie špeciálneho zákonodarstva

cize beriem spat ze je to "len taky den" :D asi vcelku dolezity :)) resp, je dolezite si take nieco pripominat, lebo spolocnost by mozno bola schopna "ist krok spat" :D (i ked u nas asi aj ide, ale to je jedno)

no a toto.. mozno aj keby si to pripominame kazdy den, tak nic z toho :D

ale anyway :) www.graphics18.com Happy MDZ :)

slnecnica

Ako som to počula, mi hned napadol lost;-) je toto možné, aby celý deň snežilo? Teraz, v marci? Človek od shmu nečaká, že im vyjde nejaká predpoved:-)

lost

The House of Babel

tak tam by som teda nechcel, aby som spadol z postele, ktora je pri stene (naraz by mozno spravil nerovnovahu a dom by padol? :D )

inac sialene :)