Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, tak teraz mi hovoríš z duše :D tie pípatká na veciach :D to by sa mi niekedy tak zišlo :D najčastejšie takto "tratím" gumičky do vlasov a okuliare :D
keby mali tie veci pípatká, tak svet by bol o toľko krajší a jednoduchší :D

ojka

och, mne kým tu odošle týmto super netom jednu správu, tak vy to tu celé zapíšete :D
inko, ale správne si losta odhalila, ten super rozumný výrok o lístočku má odo mňa,... ale zabudol dať referencie pod čiaru do poznámky :D
hmmm, však madam dutá inko , čo je na tom na odpadávanie? :D len som pospájala pár slovíčiek.... oneee, alebo si možno len chcela tu bryndzu kupiť :D už sa z toho nevykrútiš, hold, starneme,... mozgové bunky to pociťujú :D
lost, a ty si začni na ten lístoček tiež už písať, aj to čo si máš kupiť a na druhý ešte to, aby si ten prvý nezabudol :D komplikejdíd, viem :D
J111 - po stojačky, sediačky sa blbo spí (; oneeee, ale neprehanaj to s tými liekmi, myslím, že to moc "tip-top" nie je...

*inko

lost ja si z bryndze tazku hlavu nerobim, budu syrove, pripadne rano zbehnem do potravin..ak nezabudnem :D
tak dobru noc (aj tak nezaspis o takomto case :DD)

lost

no hej :D skor je problem, ked povies KLUCE a pipatku "HAHA VYMKLA SI SA" alebo "SI ZABUDLA DOMA"
to by bolo neprijemne :D

hlavne ak by nikto iny (zvonka) nemal kluce :D

ach, rano EXtra skoto vstavam :D asi okolo 8, lebobastien... :D

lost

ano inko ano :)
aj ja som si myslel, ze idem 100 a nie 140 ;)

inac :D

mozno bola derava taska, ktovie :D mozno ti to niekto omylom zobral? mas blocik? mozon tu bryndzu najdes niekde "zakotulanu" pod stolom raz :D

podla mna by kazda 1 vec mala mat PIPATKO a ked poviem "BRYNDZA" tak zapipa ze "TU SOM" ... hlavne mobil a dialkovy ovladac na TV....