Prečo ešte nespíte?

lost

nj a teraz si predstav, ze by si znenavidela tei retazce (ako tesco) a cestovala za hranice ako pocas nejakej vojny pasovat cerstvejsie suroviny :D
nj je to strasne, ale vzdy idem s pocitom, ze "omylom mi padne do vozika napr kinder vajicko" a hned sa mi chce ist do obchodu :P

*inko

hubatý si, hubatý, lostoš? :D
no uznavam, nakupy a potravinove reťazce su mi nesympatické, niežeby som bola lenivá, ale stále tie regále menia, nikde neviem nájsť to čo chcem, a preto aj obyčaný nákup trvá vyše hodiny och

*inko

ja tiez milujem varenie :) ked su suroviny a plna chladnicka, to je potom radost kuzlit :)
skoda, ze nakupy potravin sa nespravia samy :))

slnecnica

Stáva:-) Teda keď som častejšie varievala, tak sami to stávalo. Teraz varím tak raz do týždňa, vačšinou v sobotu, aj to nie každú. Varenie mám však rada, ak je pre koho

*inko

slnecnica ja som hladna ked sa rozprava o jedle, ale zaujimave je ze ked varim, a dovarim, tak ma chut absolutne prejde
a to nie je tym, ze by bolo moje jedlo zle :D to nie, asi mi stacia tie vone pocas pripravy, ja neviem, malokedy zjem mnou navarene jedlo, vam sa take nestava?

*inko

inak postupne sa mi vybavuju iste zabudnute veci z mojho detstva
posledny zazitok s rybami bol, ked som tou smradlavou potravou (dafnie?) skusala napchat asi pred 15timi rokmi maleho synovca:D
ale co tam po tom, spoluziacka napchala maleho brata paralenmi, stale som v norme, dafnie tomu mojmu neublizili:D

slnecnica

Mne doniesol obed môj drahý, vlastnoručne chytená a vlastnoručne pripravená ryba! Ma musí mať asi rád:-)
Inko, no tak ja iné vysvetlenie tvojho zákazu nevidím:-)
Aj vy ste hladní, akonáhle sa začne rozprávať (písať) o jedle?

*inko

vlatne uz teraz viem preco mi nedovoli priblizit sa k rybkam :D
ale zivemu tvorovi by ja neublizila
noo a stenu som dorypala ked som sa hupala na kresle, neodhadla som jeho vzdialenost od steny
parkety som znicila ked mi spadla zehlicka hrotom na zem
vidis to, ta funguje stale! :D nie som az taky kazisvet