Prečo ešte nespíte?

dobra vila

ojka, ahoj, ci sa jej ozval fesak s DP?
Baby, vy vase DP posielate cez mail a on vam to normalne precita? Co ja som bola na konzultacii, ani mi to neprecitala (predtym som to posielala emailom a o par dni si dohodla konzultaciu) a iba so prelistovala... Pre mna je tato DP otras. A vytkne sa mi nieco, co uz napisem, pritom ked sa nieco predtym spytam...ach, na maslu to je...a ta dementna tema...vazne, ja uz...VUAAAA, BUHUUUUU!!

ojka.

zdravíčko (:
už som prišla na to, čo znamená dlhodobá PN

3-4 TYŽDNE

oujeeeeeeee

inko, tebe sa už fešák s DP ozval? (:

ojka

lost, kebych mala kooooooopec peňazí a kooooooooopec voľného času, ja bych šla... i čínu pozrieť i tam i onam i všetko, i tu šialenú ameriku :D niečo z nej.... no jo, keby bolo keby.... d-:

lost

no ten Sibir musi byt FUN :)
ten mam normalne ze na TO DO liste niekde zapraseny :D
kamos mi nedavno hovoril, medzi recou, ze on by tam tiez chcel ist, resp planuje s kamosmi..
tak je to celkom aj "popularne" :)
(zatial nikoho ineho som nestretol, kto by tam isiel :D )

ojka

inko, jasné, že sme boli prví, najprvší, sme jednoducho suuuuper (:
ehm, a nie, nevidela som ten film (-:O ale toto sa už aj mne neraz stalo, že som stihala nejaký pototo film, takže sme ho nevideli dokonca... alebo pri sťahovaní padol net, nik si to nevšimol a v domnení, že sa to stiahlo celé sme kukali... oooooch...
lost, ja bych takú poznávaciu cestu vlakom brala, ja milujem cestovanie,... či už po slovensku, alebo aj po sibíri bych šla, kebych mohla :D

lost

cestovanie vlakom ?

podla mna, boli by sme dobra konkurencia ku transibirskej trati.. tolko je toho vidiet na slovensku :D

no a potom este aj z tej negativnej stranky veci :P

*inko

kokoos mam nerv.pozeram film pozeram a ide do tuheho a zrazu konec...stiahli sme nejaky posahany, juj... alebo aj ste niekto videli Muzi v nadeji rovno mi povedzte ako to skoncilo
ojka tak ale my sme tu boli prviiii :)

ojka

ďakujem inko (:
ehm :DDDD som otvorila teraz večer FB a viete, aká pesnička tam koluje teraz medzi priateľmi? tá "naša" CAROVNA !!! :DDDD