Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

david, ja som mala skvelého vedúceho na bakalarku, na toho docenta nemôžem krivého slova povedať.... aj sa ma pýtal, že či nechcem u neho pokračovať a písať i diplomku, len mňa to ťahalo iným smerom, tak som skončila na inej katedre (:

ojka.

david, musím sa registrovať (: hore v pravom roku si kukni.... potom ked budeš prihlásený, a budeš chcieť prispievať do diskusii, tak nebudeš musieť stále vyplnať tie udaje (nick, kod a pod.), takže len smelo do toho...

slnecnica

Ojka, verím ti, ja som taký večný študent a stále sa neviem dopracovať k nejakému poriadnemu písmenku pred menom:-)
Som zo západného Sl., takže je tu o kúsok teplejšie ako u teba:-) Som behala v tričku po dvore, už som jak Lost:-)

david23

ojka, bakalárku som mal hneď hotovú, ale teraz v tejto diplomovke mám kvázi terénny výskum, čo je tak na 2 týždne a urýchliť sa nedá. Mám nervy na tú moju školiteľku, že je nemotorná a všetko jej dlho trvá, ale už mám aspoň schválený koncept a to som ju uplácal ešte bonboniérami, nech už sa do toho pozrie.

ojka

stíhaš, čo by si nestíhal, ked si na čo človek sadne a sedí, tak to pôjde... najťažšie je len rozpísať sa, uvidíš, že to bude v pohode.... však i na písanie bakalárky sme nemali nejak moc času (:

ojka

deadline na odovzdanie ZP na katedru je "až" 4.5, ale to už aby si mal na začiatku apríla už verziu odklapnutú, chápeš, ešte sa to nahrava do systemu, a treba to zviazať.... čiže ja celkovo také, že to rýchlo ubehne (:

ojka

slnečnica a teba som sa už pýtala odkiaľ si? to ma napadlo v súvislosti s tým slniečkom, lebo tu je tiež krásne, ale určite nie tak teplo ako niekde na juhu, či západe (:

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.