Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

s tou registraciou je to sranda, ked som sa ja registrovala pred sto rokmi, tak som zadala jeden mail, ten som ale po case zrusila no prihlasovat sa mi pod nim dari stale :D
ojka akoze citacie? nechapem, ja si hned ako pisem pracu oznacujem veci, ktore su citovane, spatne by som sa v tom nevedela orientovat, co je moje a co citacia :)
uh, ale ako david spomenul, ze zacina mat nerv, tak asi aj ja zacinam mat nerv

ojka

oneeee, a mám na všetkých silnú otázku a čakám odpovede zo všetkých strán ((: chodievate niekedy na masáže? pomáha vám to? (:

ojka

inko, a ešte sa mi nežije, ešte som tie citácie a literatúru nedorobila, nejak sa mi do toho teraz nechce (((-: zasa to vidím na večer (-:O

ojka

david, hmmmm, nechápem, prečo ti to nejde zaregistrovať....skús tam dať iný mail, alebo napíš do pripomienok adminom, že ti to nejde...
ahej, hej, haluštičky s bryndzou boli, mňam , mňam,....
jaaaa umyvanie riadov milujem ((: však to je taká vďačná práca,... to len lost by stále len tú svoju umývačku riadu hladkal :D
inko :D my litánie nepíšeme, my píšeme zmyslu plné a duchaplné príspevky :D
oukej, slovíčko na D, už nespomeniem, aspoň teraz nie :D joj, inko, no tak tvoj záver bude spočívať v tom, že tam vyjadríš svoj názor a prognozu do budúcna :D resp. popíš nejaké záchranné opatrenia, čo by grékom pomohli :D
hmmm, a ten vedúci, ja som len hovorila, že takého super som mala, a nie že akého super mám (-:O
ja som aj v štvrtok, ked bolo v BA 15 stupnov (aspon tak ukazovalo), tak som videla tiež v krátkych no haviciach aj v krátkom tričku človeka ((: niekomu bolo tiež až moc horúúúúco ((:

[zruseny1]

to je zaujimave ako nikto nema rad umyvanie riadov :)) u mna opacne, mam rada vodu, ci uz jarovu alebo chlorovu :D

ojkaaaaaaaaaa, oneeeeee... neprovokuj s tymi dobrymi veducimi :D

david23

ja som v štvrtok, keď bolo 11C videl jednu babu vo fest krátkych šortkách, sedela pri dome na lavičke. teraz podľa mňa musí ležať v posteli s nejakým zápalom močových ciest;-)))

[zruseny1]

heeeeeeeej! ziadne slova zacinajuce na "D" zakazujem pouzivat
ojka, kurnik, tak tebe uz je hej :D super, blahozelam :D
ja som dnes objavila jeden super clanok, musim ho do prace nejak zakomponovat, boze ja ju nikdy nedokoncim, stale sa nieco objavi, stale, stale :D
a greci by uz sa mohli rozhodnut, ci zbankrotuju, aspon kvoli mne, nech mozem dokoncit kapitolu :D

david23

ojka mne nedošiel žiaden mail o registrácii:-( lebo ma už sele:-) to neustále vypisovanie tých údajov, tak by to bolo fajn, keby sa to podarilo.
Ty si robila bryndzáky, aj ja šťem:-) ja som mal na obed sardinky:-))) variť sa mi nechce, lebo neznášam umývanie riadov